Re:пост

joomla

Южний під контролем. В місті почали встановлювати камери відеоспостереження.

Шість камер відеоспостереження вже встановлено по місту. Під відеоконтроль в першу чергу потрапили в’їзди та виїзди з Южного.

Станом на 7 березня камерами облаштовані будинки по вулицях Новобілярська та Будівельників, проспекти Григорівського десанту, Леніна й торгівельний центр. Роботи ведуться на замовлення міського відділу міліції. З міського бюджету на реалізацію першого етапу програми «Безпечне місто» минулого року було виділено близько 300 тисяч гривень.

 

Відеокамери обертаються на 270 градусів. Технічні параметри дозволяють, при наближенні на об’єкт, зафіксувати на відстані навіть номери автомобілів, що рухаються. Відеосигнал поступає на пульт чергового у кольоровому зображенні. В черговій частині встановлений монітор у 42 дюйми. Вся інформація зберігатиметься на сервері.

На разі це лише початок реалізації проекту з оснащення міста системою відеоспостередження. До кінця березня планується встановити 16 камер. Таким чином, під огляд потраплять всі в’їзди та виїзди з міста, у тому числі і територія біля моря.

Реалізація програми «Безпечне місто» розрахована до 2015 року. У 2014-му планується по місту встановити «тривожну кнопку». За допомогою цього приладу житель, який помітив порушення, може швидко викликати наряд міліції. Кнопки будуть встановлені у зоні огляду камер спостереження.

Система «Рубіж» має бути встановлена протягом 2015 року. Це 8 додаткових відеокамер, які будуть направлені конкретно на номери автомобілів. Якщо система визначить, що дана машина знаходиться в угоні або під арештом, то на пульт інспекторів ДАІ надійде сигнал.

 
 
Яндекс.Метрика