Re:пост

joomla

В Южному через аварійне відключення електрики припинилася подача води та опалення.

Аварійне відключення від електропостачання сталося 10 березня, близько 17-ї години.

В результаті несанкціонованого відключення без світла залишилося все місто, а також зупинився Одеський припортовий завод. Але відновилася подача електроенергії протягом п`яти хвилин. Станом на 19.00 на виробництві аміаку та карбаміду тривали пуско-налагоджуванні роботи. Після подачі живлення, жодної нештатної ситуацій не сталося. Процеси післяаварійного запуску проходять у нормальному режимі. Для повного запуску виробничих цехів необхідно близько 24 годин.

Подача електроенергії припинилася не більше ніж на десять хвилин, але в результаті місто залишилося ще й без води та опалення. Після відновлення електропостачання, вода в місті з’явилася протягом десяти хвилин. Більше часу знадобилося КП «ЮТКЕ» - на відновлення подачі опалення та гарячої води пішло дві години.

За нашою інформацією, аварія сталася на високовольтних електромережах. Без світла також залишалися і населенні пункти Комінтернівського району. Поки що інформацію з офіційних джерел щодо причин аварії та наслідків Re:пост не отримав. В групі Re:пост в соціальних мережах один з відвідувачів написав: «Аварія сталася на ВЛ «Аджалик» і «Центроліт». Ймовірно впала опора.» Інформація перевіряється.

Приблизно о 20:30 світла в місті знов не стало. Ситуація повторилася: припинилася подача води та опалення. За повідомленням Южненської служби МНС, подібне відбувається і в Одесі. Зокрема перебої з електропостачанням відчувають також жителі с.Котовського. Ймовірно несанкціоноване відключення може повторитися - повідомив телефоном Анатолій Паламарчук, - не виключено, що раптові припинення електропостачання повторюватимуться протягом тижня. Станом на 20:40 детельної інформації у Южненську службу МНС щодо причин аварії не надходило.

Тим часом, в групі соціальних мереж южненці повідомляють про те, що навіть після відновлення подачі електрики, напруга в мережах постійно стрибає

 
 
Яндекс.Метрика