Re:пост

joomla

«Розбиратися з причинами відключення від електроенергії в Одеську область виїхала комісія з Києва» - Володимир Новацький.

Відновити електропостачання в населенні пункти Суворівського району Одеси, частину сіл Комінтернівського району та м.Южне вдалося в наслідок переходу на аварійну лінію. 

Поки що офіційних повідомлень про причини раптового припинення подачі електрики представники місцевого самоврядування та оперативні служби не отримали. Відомо лише, що у ситуації щодо несанкціонованого відключення має розбиратися спеціальна комісія з Києва. Про це Re:пост повідомив Южненський міський голова Володимир Новацький.

На основних виробничих цехах ОПЗ, станом на 11 березня, тривають пуско - налагоджувані роботи. Один з агрегатів з виробництва аміаку мають запустити цими днями. На відновлення роботи іншого може знадобитися більше часу. Адже через аварійну зупинку, що сталася в наслідок припинення електропостачання, виникли проблеми з обладнанням. Після усунення поломки спеціалісти підприємства планують запустити і другий агрегат. Ймовірно, що повний запуск цехів з виробництва аміаку та карбаміду може статися протягом чотирьох діб.

В цілому по Южному нештатних ситуацій через відключення електроенергії не сталося. Всі підприємства швидко відновили роботу. Найбільше представників на місцях хвилювала ситуація з КНС. У зв’язку з цим спеціалісти КП «ВіК» розглядають можливості закупки резервної дизельної електростанції, що забезпечуватиме живлення КНС-1 та КНС-2 у разі аварійного відключення від електропостачання. У перспективних планах - проведення реконструкції на КНС-2, з можливістю будівництва аварійного резервуару для тимчасової прийомки стічних вод.

 
 
Яндекс.Метрика