Re:пост

joomla

Майже нова траса "Одеса - Южне" за 10 днів. Чи можливе таке?

IMG_8392.jpg — 58.13 KбРемонт траси "Одеса – Южне", під номером М-28 запланований до 29 березня. Ініціатива депутата южнеської міської ради посприяла реанімації найдраматичніших ділянок дороги. Олександр Горін написав звернення до Обласної служби по ремонту доріг – «Облавтодор». На прохання звернули увагу і терміново відповіли, що до 29.03.13 ремонтні роботи мають бути виконані - йдеться на офіційному сайті депутата.

Короткі строки ремонту, які поставив «Облавтодор», викликали у Rе:пост запитання – а чи можна за 10 днів відремонтувати трасу більше 30 км.
За відповіддю ми звернулись до «Облавтодору». Там розповіли, що протягом 10 днів планується зробити, так званий, ямочний ремонт покриття. У своєму зверненні депутат Олександр Горін підкреслив найскладніші та драматичніші ділянки дороги, а також додав фото.

Спеціалісти «Автодору», власне, ознайомилися із проблематикою траси М-28.  Відтак запевняють, що до кінця березня встигнуть відновити всі проблемні ділянки.
Для южненців найпроблемнішою є частина дороги, яка пролягає між підприємством "ТІС" та с. Візирка. Саме тут на кожному метрі дороги ями неймовірно великого розміру. Чи можна на такій складній ділянці впоратися лише частковим відновленням?

На це запитання спеціаліст ремонтної організації відповів так: максимальна квадратура такого ремонту – 20 кв.м. Отже, на найскладніших ділянках дороги має бути замінено та відновлено всю поверхню асфальтового покриття.

Проте однією з причин відстрочки ремонту може стати негода, про яку йдеться у попередженнях синоптиків, як запевняють спеціалісти – це єдина причина, яка може зашкодити відновленню траси.

 
 
Яндекс.Метрика