Re:пост

joomla

Нічна трагедія. Чоловік у стані алкогольного сп’яніння вистрибнув з вікна.

reanimaciya.jpg — 53.60 Kб

В ніч з 20 на 21 березня до реанімації міської лікарні потрапив молодий чоловік з комбінованою травмою. Карета «швидкої допомоги» «Інто-сани» доставила постраждалого о 2 годині 45 хвилин. Зі слів медпрацівників, що супроводжували чоловіка, постраждалий вистрибнув з вікна третього поверху.

Трагедія сталася в одному з будинків по проспекту Леніна. Чоловік відразу отримав першу медичну допомогу, проте характер травм змусив медиків Южного прийняти рішення про доставку хворого до обласної лікарні. Южненські лікарі оцінили стан хворого як дуже важкий. Обстеження показало, що під час падіння чоловік отримав травму голови, шиї, відкритий перелом правого передпліччя.

Постраждалий на момент пригоди знаходився у стані алкогольного сп’яніння – про це свідчать результати обстеження. Після обіду хворого направили до Одеської обласної лікарні. Родичі постраждалого звернулися до Южненської лікарні зранку 21 березня. Обставинами трагедії надалі займатимуться правоохоронці. Матеріали були направленні до міського відділу міліції.

 
 
Яндекс.Метрика