Re:пост

joomla

Поступово до "світлого майбутнього" ОСББ. Керівництво МЖКЦ та УЖКГ пропанує клумби замість ремонту у дворах.

IMG_9942.jpg — 58.98 KбПрилеглі території будинків – здебільшого двори, стали головним об’єктом моніторингу керівництва міських комунальних служб. Третій та четвертий мікрорайони переглядатимуться у першій половині тижня, потім черга дійде до першого мікрорайону. 

Проте глобальних змін не очікується, кажуть грошей бракує. Одному двору з третього мікрорайону, все ж таки пощастило - двір по вул. Григорівського десанту 28 і десанту 30/16 відремонтують більш серйозно. Там за планом, заміна пішохідних доріжок, заміна асфальтного покриття на особливу плитку, заміна бордюрів, а також йдеться про заміну труб у підвалі.

Аналогічних глобальних перетворень не планується у кожному дворі, частіше комунальники наполягають на клумбах, кажучи, що на це поліпшення фінансування знайдуть. Проте, як би мешканці будинків були більш активними, у кожному дворі, відновити більш детально придомові теріторії все ж таки вдалося б. 

На зустічі чекали активістів будинків. Проте, звісно ж, серед робочого дня ініціативна громада працює, то ж дізнатися всієї проблематики так і не вдалося.
Найактивніші і вільні у обідній час, наполягали на доріжках, а отримали клумби та урни, проте поки що тільки у обіцянках.

Велика державна програма з переходу до ОСББ, як сказав начальник УЖКГ Євген Ігнатовський, триватиме не один рік. Він запевнив, що повністю до 2014 року перейти на нову форму обслуговування багатоповерхових будинків неможливо. Поки що не має кошторису, щодо повної реконструкції таких будинків. А коли він буде, то бюджет все рівно не витримає такого навантаження, тому перехід повинен бути поступовий. Ось у цьому році, поки, декоративне оформлення прибудинкових теріторій...

 
 
Яндекс.Метрика