Re:пост

joomla

Алея сакур та кілька туалетів може з’явитися у пляжно-парковій зоні Южного.

DSC_0820_park.jpg — 54.04 Kб

У Приморському парку тривають роботи з благоустрою. Поки що будівельники активно прибирають верхній шар чорнозему та засипають підготовлену територію глиною. До початку літа в парку має з’явитися зона відпочинку з доріжками, лавками, ліхтарями, торговими точками та площадкою для дітей.

Під активну забудову була визначена територія, що знаходиться біля центрального входу в парк. «Ця зона розподілятиметься на дві частини – розповів Re:пост будівельник – доріжки навколо них будуть мати форму напівкіл. А посередині шестиметрова альтанка» (показує нам на схемі, яку має при собі). Алеї будуть викладені плиткою.

Зараз ведуться підготовчі роботи: вже видно форму першої алеї, а також вирита траншея під кабель для зовнішнього освітлення. Має в кінці доріжки, ближче до моря, з’явитися і ще один туалет (на проекті позначений номером 21). Щоправда збудувати його планують за рахунок підприємців. Визначені місця і для торгових павільйонів. МАФів на цій території має бути чотири. Крім того, матимуть вони форму невеличких веж.

Альтанка, що буде встановлена по центру, матиме шість метрів в діаметрі. Планується, що вона буде зроблена з металу, на ній будуть створені ковані елементи, колір – чорний. Тут відвідувачі парку зможуть відпочити, сховатися від дощу чи сонця.   

Зона для активного відпочинку – це територія для батутів. Планується, що вони будуть розташовані ближче до ангару. Благоустрій цієї ділянки підприємці мають проводити самостійно – повідомили Re:пост в управлінні архітектури. При цьому передбачається, що грунт під батути вкриватимуть відсівом гравію.

В парку додатково мають висадити саджанці – частина весною, а решта восени.  Щоправда Re:пост зафіксував, що під час підготовчих робіт були пошкодженні старі дерева -  назовні вийшли коріння. А також п’ять стовбурів були пересадженні в інше місце. «Ми цю проблему обговорювали зі спеціалістами «Екосервісу» ще до початку робіт - розповів архітектор Сергій Оришака – за цими деревами будуть наглядати».  

Завершити благоустрій мають до 1 червня. Проте наступного року роботи продовжаться. Планується провести серйозну реконструкцію центрального входу. По проекту головні ворота будуть перенесені на кілька метрів в бік від бару «Валерія». І в центральній частині входу в парк буде дві алеї.

На це літо заплановані й інші роботи в парку. Зокрема, буде проведена реконструкція доріжки, що йде зі сторони магазину «Робін Бобін». Покриття тут буде теж викладено плиткою. «Ми хотіли б вздовж алеї висадити сакури – поділився з Re:пост Сергій Оришака – але потрібно ще порадитися з озеленювачами ОПЗ на тему чи приживуться такі дерева на території Приморського парку».

Будівельник розповів Re:пост, що за їх роботою пильно стежать жителі міста. «Ми щодня знаходимося під «народним контролем. При чому приходять дорослі разом із дітьми. Я їм кажу, що це небезпечно, а їм все одно цікаво». І як на підтвердження його слів через кілька хвилин до будівельників підійшов чоловік, який зупинився за п’ять метрів від навантажувача і тривалий час спостерігав за працівниками.

 
 
Яндекс.Метрика