Re:пост

joomla

Рятівники загасили пожежу на складах, але ще залишаються чергувати на об’єкті.

pozar_555.jpg — 30.62 Kб

В результаті пожежі склади зі сантехнікою вигоріли майже повністю - три приміщення вщент, одне постраждало приблизно на двадцять відсотків. Жертв немає. Спалах стався ще до початку робочого дня, тому у приміщенні знаходилися тільки охоронці, які вчасно встигли покинути палаючу будівлю.

За нашою інформацією, причиною спалаху міг стати перепад напруги в електричних мережах. Зокрема, один з охоронців помітив, як в приміщенні блимнуло світло. Через легкозаймистий матеріал, вогню знадобилося не більше години аби охопити три склади. 

Рятівники на пожежу приїхали вчасно. Проте без допомоги бригад порту «Южний» та Одеського припортового заводу южненським пожежникам впоратися не вдалося б. Локалізували вогонь за 3 години. Але на об’єкті чергують рятівники, через те, що залишки приміщення тліють.

Як повідомив Re:пост головний лікар міста Роман Лиманський, до медичних закладів зі скаргами на здоров`я через задимлення ніхто не звертався. «Це велика вдача, що вітер в цей час був з заходу і всі продукти загоряння уносило в бік від міста – розповів Роман Лиманський – інакше потрібно було проводити евакуацію пацієнтів та й жителів найближчих будинків. Дим дійсно був токсичний».

«До проведення евакуації співробітники лікарні були готові – відзначив головний лікар – важких хворих ми б перемістили до підвального приміщення, а решту пацієнтів відвели б на безпечну відстань. На щастя, все обійшлося». Під час пожежі на місці чергувала бригада «швидкої»,  допомога медиків нікому не знадобилася.

Ревізори підприємства вже розпочали підрахунок збитків. На разі цифра ще невідома, але масштаби матеріальних втрат дуже великі. По-перше, сама будівля відновленню не підлягає. По-друге, в складах була велика кількість оптового товару. На місце пригоди також виїхали правоохоронці, які мають провести слідство причин спалаху. Офіційні дані будуть оприлюднені через кілька днів.

Відразу після локалізації вогню на складах до ДПРЧ – 39 м.Южного надійшов виклик з будинку по вулиці Леніна,1. На місці рятівники встановили, що зайнявся сміттєпровід, загасити його вдалося за кілька хвилин.

фото: В.Красюк

Дивіться відео тут.

 
 
Яндекс.Метрика