Re:пост

joomla

На обласному етапі конкурсу «Дружин юних пожежних» Южного та Іллічівська не буде.

yuni_pozezni.jpg — 28.66 Kб

Зональний етап конкурсу Дружини юних пожежних відбувся в селищі Гвардійському. За право брати участь в обласних змаганнях боролися 9 команд. Южний представляли учні НВК №2.

Команди Овідіопольського, Іванівського, Комінтернівського, Березівського, Роздільняського, Біляєвського районів,та міст Южного, Іллічівська й Білгород-Дністровського мали продемонструвати, в першу чергу, знання правил пожежної безпеки та як поводити себе у надзвичайній ситуації. Конкурси не вимагали від учасників фізичної підготовки.

Конкурсантам потрібно було представити себе у "Візитній картці", зорієнтуватися в завданнях від журі щодо поведінки в надзвичайній ситуації, правильно зв’язати вузли, визначити їстівні гриби та гарно підготувати "Домашнє завдання". «В цілому наша команда дуже гарно йшла – розповів Re:пост куратор проекту у м.Южному Михайло Келембет – в конкурсі в’язання вузлів нашим взагалі не було рівних. Кількість балів перед «Домашнім завданням» виводила южненських учасників на призове місце. Але нас дуже підвела апаратура у палаці культури Гвардійського».

Останній конкурс, «Домашнє завдання», виявися вирішальним. Спочатку звукооператор запустили не ту музику для нашої команди «Вогник». «Це дуже пригнітило моральний настрой дітей – зауважив Михайло Келембет – А потім взагалі виявилося, що звук поганий – музичний супровід було погано чути. Ми вдома готувалися в кращих умовах». Більше не пощастило команді Іллічівська – під час їхнього виступу звукооператор взагалі кілька разів плутав «мінусовки» і постійно вимикався мікрофон.

В результаті южненський «Вогник» опинився на п’ятому місці. Перше завоювала команда Комінтернівського, друге – Біляєвського, третє – Роздільнянського районів. Іллічівськ посів останнє дев’яте місце. За умовами конкурсу учасники, які посіли призові місця змагатимуться на обласному етапі. Проте цього року північний регіон Одеської області представлятимуть чотири команди. Журі вирішило надати шанс ще команді Іванівського району, які посіли четверте місце. До третього місця їм не вистачило зовсім трохи.

Южненська команда привезла з конкурсу диплом та Кубок лауреатів, у якості цінного подарунку вони отримали MP3 плеєр. Обласний етап конкурсу відбудеться у двадцятих числах квітня і проходити буде на базі дитячого табору «Молода гвардія».

Фото: Віктор Красюк

 
 
Яндекс.Метрика