Re:пост

joomla

Каструля, що згоріла на плиті, «скликала» відразу три відділення рятівників.

pozarka.jpg — 26.39 Kб

На номер служби МНС Южного, о 21.05 годині 12 квітня, надійшло повідомлення від жителів про те, що в під’їзді чути запах горілого. На місці рятівників з’ясували, що з дверей однієї з квартир дійсно йде різкий запах диму.

На дзвінки в двері у квартирі ніхто не реагував. Сусіди намагалися додзвонитися на номер мобільного господарки, але трубку жінка не брала. Тому рятівники прийняли рішення проникнути в квартиру через балкон за допомогою драбини. «Ми переживали, що всередині знаходилася людина – розповів Re:пост начальник караулу Михайло Келембет – тому нам потрібно було потрапити до квартири. Адже через сильне задимлення, якщо людина в цей час знаходилася вдома, вона могла вчадіти».

 

Коли рятівники вже були готові по драбині спустися на балкон, господарка відреагувала на телефонний дзвінок. З’ясувалося, що вона забула на плиті каструлю, в якій варилася їжа і пішла до подруги. Коли відкрили двері - вся квартира була сильно задимлена, а на плиті тліла каструля із залишками продуктів. 

На виклик виїхало відразу три відділення служби МНС: дві ДПРЧ – 39 та одна порту «Южний». «Так потрібно по інструкції – пояснив Михайло Келембет – якщо факт пожежі на місці встановлюється, то на дев’ятиповерхові будинки мають приїхати чотири бригади рятівників».

 
 
Яндекс.Метрика