Re:пост

joomla

«Зробимо Україну чистою!». Активісти екологічної акції зробили чистою територію навколо ставку.

acciy.jpg — 36.65 Kб

Молодіжна рада Одеського припортового заводу взялася за організацію проведення загальноукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!» в місті. На ініціативу молоді відгукнулися працівники порту «Южний», ОПЗ, підприємства «Портінвестлогістик», члени фан-клубу «Хімік». Для прибирання обрали територію навколо ставку.

Справдилися найоптимістичніші очікування координаторів акції в Южному – в заході взяли участь понад 100 учасників. «Ми розраховували, що до нас приєднаються максимум 50 жителів міста або хоча б 20 – розповів в інтерв’ю Денис Болгар, координатор проекту – нас дуже потужно підтримав порт «Южний». Вони прийшли у складі п’ятидесяти чоловік».

 

Портовики відразу взялися до справи. Учасники «екологічного десанту» швидко наповнювали мішки для сміття, виданні організаторами. Схили вздовж водоймища виявилися «багатими» на знахідки. «Пластикові та скляні пляшки, поліетиленові кульки та інші предмети побуту – це основне, що нам доводиться сьогодні збирати – розповідає Re:пост Ігор, працівник пожежної частини порту – На жаль, люди не дуже дбають про чистоту навколо» – продовжує активіст, складаючи черговий мішок на величезну купу з подібних пакетів, що зібрали портовики буквально за півгодини.

Портовики на акцію озброїлися ще й прапором підприємства. Два стяги були зафіксовані на загальному фото для історії. Світлана, працівниця навчального комбінату підприємства, на час акції стала «прапороносцем». Тримаючи стяг, однією рукою вона допомагала колезі наповнювати мішки сміттям. «Чистота тут протримається лише до травневих свят – бідкається Світлана – Ті ж, хто взяв участь у сьогоднішній акції, я впевнена, після відпочинку на природі не залишатимуть сміття».

Валерій працює в охороні порту. Разом з ним на толоку прийшла і його донька Олена. «Вона сама захотіла зі мною прийти – зізнається Валерій – прибирати потрібно частіше, тоді і сміття буде менше». «Мене кількість непотребу не дивує – розповідає Олена – хоча після маївки тут знову потрібно буде прибирати».

Маленький Ігнат прийшов у складі фанів «Хіміка». Він знайшов залишки від матрацу. Учасники акції розповідають Re:пост, що знаходили на схилах і подушки, і матраци, і залишки побутової техніки.

«За Центром зайнятості прибирають школярі – розповів Re:пост водій трактору Сергій – Я за сьогодні вивіз вже три причепи». Всього ж лише на прибирання території навколо ставку було витрачено 400 пакетів по 120 літрів. Питної води було заготовлено 100 пляшок, рідини для миття рук 50 літрів. «Всі бажаючі могли отримати і рукавички, але багато хто прийшов зі своїми – зізнався координатор акції Денис Болгар – в цілому, ми проведенням акції дуже задоволенні. В Києві на честь Дня довкілля має відбутися концерт. Ми цього разу просто дякуємо всім учасникам такої потрібної справи».

 
 
Яндекс.Метрика