Re:пост

joomla

На доопрацювання. Суд виніс постанову на користь Ольги Герасим’юк.

postanova_1.jpg - 327.90 KBКомінтернівський суд, розглянувши скаргу Ольги Герасим’юк, повернув на доопрацювання матеріали справи, що стосуються нападу на народного депутата та журналістку Ольгу Комарову в день виборів. Тоді Ольга Герасим’юк балотувалася в народні депутати по 139 мажоритарному округу від партії «УДАР».  

Інцидент стався 28 жовтня 2012 року, на одній з виборчих дільниць с.Ліски Комінтернівського району. Ольга Герасим’юк разом із довіреною особою та кореспондентом Ольгою Комаровою приїхали аби перевірити інформацію про порушення виборчого процесу. Дійсно, під час візиту на місці, були помічені невідомі чоловік та жінка, які мали на руках списки людей. Спроба з’ясувати з якою метою на виборчій дільниці у день голосування ведеться перелік, закінчилася «розмовою» з кремезними хлопцями, які з’явилися на місці через кілька хвилин після дзвінка заступника голови виборчої комісії по мобільному телефону.

 

Перебіг подій був зафіксовані на відео та аудіо. Процеси відеозйомки припинилися після того, як з автомобілю вийшов молодий чоловік, вирвав із рук Ольги Комаровою фотоапарат і розбив його о стіну. Як відзначають О.Герасим’юк та О.Комарова, на місце тоді під’їхали два автомобілі, звідти вийшли приблизно 8 хлопців спортивної статури. Молодий чоловік, який розбив фотоапарат, почав погрожувати присутнім і, після того, як Ольга Герасим’юк продемонструвала йому посвідчення народного депутата, він, зі словами: «Це останнє китайське попередження», разом із супутниками сіли в автомобілі і зникли з місця пригоди.   

Всі матеріали за кілька годин були викладені в мережу Інтернет. На місце прибули співробітники Комінтернівської міліції. Учасники конфлікту дали свідчення. Особу невідомого правоохоронці згодом встановили. Хлопець пояснив, що він не хотів розбивати фотоапарата: «Рухаючись по вулиці він помітив по обидві сторони вулиці скупчення людей, які про щось розмовляли – йдеться у копії постанови, що отримали на руки О.Герасимюк та О.Комарова – Він зупинився біля людей, маючи намір спитати як проїхати до кортежного містечка «Сосновий берег». В той час, коли він під’їхав і виходив з автомобілю, одна з невідомих йому жінок почала його безпричинно ображати, а інша, без його згоди, робила фотоапаратом його фотознімки. Виходячи, він спробував закритися від фотофіксації, закривши об’єктив і ненавмисно вибив з рук дівчини фотоапарат, який впав на землю і розбився.»

149875_4438338989828_1687600001_n.jpg — 60.44 Kб

Напевне, слова молодого чоловіка виявилися більш переконливими для правоохоронців, тому у порушені карної справи було відмовлено. Ольга Герасим’юк з таким рішенням Комінтернівського відділу міліції не погодилася і подала скаргу до суду. 16 січня  2013 року Комінтернівський районний суд постановляє відправити матеріали справи на доопрацювання. Копію цієї постанови Ольга Герасим’юк отримала через місяць, але той факт того, що суд задовольнив її скаргу сприйняла позитивно.  

postanova.jpg — 195.87 Kб

На разі "Re:пост" очікує відповіді від керівництва Комінтернівського відділу міліції.

 
 
Яндекс.Метрика