Re:пост

joomla

"Ударівці” поділяться з людьми грошима

Народні депутати від “УДАРу” спрямовують кошти, які виділяє їм на оздоровлення  Верховна Рада, на потреби людей, яким це гостро необхідно, в першу чергу – на допомогу дітям. “Ударівці” продовжують звітувати, куди конкретно будуть спрямовані всі “оздоровчі” гроші, повідомляє "СТРАЙК.UA".

Зокрема, Сергій Аверченко віддасть свою матеріальну допомогу на закупівлю спортивного обладнання та інвентарю для учнів Київського військового ліцею ім. І. Богуна та Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Олександр Корнійчук придбає комп’ютерний клас середній школі № 1 міста Старокостянтинова Хмельницької області.

Андрій Путілов організує соціальний проект – “Школа дитячого плавання”, де дітей від 5-12 років безкоштовно займатимуться на відкритій воді. Цей проект депутат реалізує вже протягом 4-х років, що дозволяє оздоровлюватися і навчатися плаванню близько 900 дітям кожного року. Депутат візьме під опіку відділення онкогематології Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні і вихованців Дитячого будинку «Теремок» (м. Херсон). Крім того, Путілов візьме шефство над яслами-садком с. Станіслава, школами №47 і №51 м. Херсона і над будинком-музеєм родини Видриган у с. Козацьке Бериславського району Херсонської області.

Микола Паламарчук та Роман Романюк спрямують виділені їм гроші до Оршівського дитячого будинку «Ромашка» Чернівецької області – на облаштування сучасних ігрових та спортивних майданчиків. Крім того, Романюк частину матеріальної допомоги віддасть на санаторне-курортне лікування хворої дівчинки Ангеліни Мноян.

Рустам Раупов передасть виділені кошти у дитячий будинок м. Житомир. А Геннадій Ткачук – до Стрижавського дитячого будинку-інтернату на Вінниччині.

Джерело:СТРАЙК.UA

 
 
Яндекс.Метрика