Re:пост

joomla

Захист Маркова готує скаргу до Європейського суду з прав людини

31.jpg — 39.39 Kб

Адвокати депутата Ігоря Маркова, якого позбавили депутатського мандата, мають намір оскаржити сьогоднішнє рішення ВАСУ в Європейському суді з прав людини, пише "Кореспондент".

"Оскільки судом було порушено наше право на справедливий і неупереджений розгляд справи нашим судом, то ми будемо це рішення оскаржувати в Європейському суді з прав людини", - заявив адвокат Маркова Олександр Казарновський.

а його словами, самому Маркову вже повідомили про позбавлення мандата. Адвокат назвав рішення суду "абсолютно незаконним" . "Це політична розправа чинної влади над ідеологічним опонентом", - заявив адвокат.

Казарновський вважає, що суд діяв абсолютно непрофесійно, відмовившись допитати членів дільничних виборчкомів округу №133, і взяв до уваги "явно підроблені документи про фальсифікації в цьому окрузі", надані МВС.

Нагадаємо, сьогодні, 12 вересня, Вищий адмінсуд зобов'язав ЦВК позбавити мандата депутата Ради Маркова та провести в окрузі повторні вибори. Сам депутат упевнений, що міліція підробила матеріали кримінального провадження про фальсифікації у цьому окрузі.

***

У жовтні 2012 року Ігор Марков - лідер партії Родіна, і заступник голови облради Олексій Гончаренко балотувалися до Верховної Ради в одномандатному виборчому окрузі №133 у Київському районі Одеси. Марков здобув перемогу, набравши 26,6% голосів виборців. Гончаренко опинився на другому місці, набравши 20,46% голосів.

Джерело: "Кореспондент"

 
 
Яндекс.Метрика