Re:пост

joomla

Кабмін звільняє 39 чиновників і просить звільнити одного губернатора на підставі люстрації

5005dec50d890f58c4c43ac14b8a034b68580141.jpg — 26.08 Kб

Кабінет міністрів України звільняє на підставі нового закону про очищення влади 39 високопосадовців. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання уряду, передає кореспондент УНН.

"Я хотів би оголосити про те рішення, яке Кабінет міністрів приймає щодо звільнення вищих посадових осіб, членів Кабміну і тих осіб, які відносяться до 1-3 категорії державних службовців. Фактично – це рівень міністрів. Міністрів в нас звільняє Верховна Рада", - заявив А.Яценюк.

За словами Прем'єра, інші державні службовці Кабміну будуть звільнятися урядом.

"Уряд України звільняє загалом 39 осіб вищих категорій, з яких 19 осіб подали заяви про звільнення за власним бажанням, 20 осіб звільняються на підставі прямої норми закону про очищення влади. Один керівник Кіровоградської обласної адміністрації, ми вносимо термінове подання Президенту України про його звільнення на тій підставі, що він не відповідає закону про очищення влади і повинен бути звільнений на підставі люстрації", - наголосив він.

Нагадаємо, 9 жовтня 2014 р. Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про очищення влади". Верховна Рада прийняла цей закон 16 вересня 2014 р. Голова Верховної Ради Олександр Турчинов підписав його 25 вересня.

15 жовтня в газеті "Голос України" опубліковано закон "Про очищення влади". Документ набирає чинності на наступний день після його опублікування.

Передбачається, що під дію закону потрапить до мільйона чиновників.

Джерело: УНН

 
 
Яндекс.Метрика