Re:пост

joomla

Національна рада закликає телеканали відмовитись від російської кінопродукції, яка розпалює ворожнечу

Porechenkov_1.jpg — 32.28 KбНаціональна рада з питань телебачення і радіомовлення підтримує відмову ICTV від показу серіалу з актором Михайлом Пореченковим і закликає телеканали переглянути програмний підхід до показу аудіовізуальної продукції російського виробництва. СБУ порушила справу проти російського актора Михайла Пореченкова за стрілянину в аеропорту Донецька, як за участь у терористичній діяльності на боці бойовиків. Пише "Украинская правда", "Национальна рада з питань телебачення та радiомовлення".

Регуляторний орган позитивно оцінює рішення каналу ICTV щодо негайного скасування показу серіалу «Агент національної безпеки». Нацрада вважає неприпустимим популяризувати в українському ефірі актора Михайла Пореченкова, а також інших російський митців, які своїми позиціями та вчинками демонструють неповагу до незалежності української держави та гідності громадян нашого краї

Вже зараз до Національної ради надходять скарги від суспільства та громадських організацій, в яких висловлюються вимоги припинити трансляції фільмів за участі цього російського громадянина, що не лише підтримує агресію проти нашої держави, а й бере участь у іміджевій візуальній підтримці цієї агресії.

Розуміючи велику відповідальність перед українським народом та усією галуззю, ми виступаємо за саморегуляцію медіаринку в питаннях кіно- та серіального контенту. Закликаємо керівників українських телеканалів не чекати рішень державних органів, терміново прибрати з ефіру кінопродукцію російського виробництва, яка пропагує антиукраїнські настрої.

Ми впевнені, що менеджери, власники та керівники телеканалів обов’язково проявлять свою громадянську позицію, патріотизм у складний для країни час.

                        

СБУ порушила справу проти російського актора Михайла Пореченкова за стрілянину в аеропорту Донецька як за участь у терористичній діяльності на боці бойовиків.
"Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження проти громадянина Російської Федерації Михайла Пореченкова по ст.258-3 Кримінального кодексу України за участь у терористичній діяльності т.зв." ДНР ", - повідомляє прес-служба СБУ 31 жовтня.
Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в коментарях на своїй сторінці в Facebook заявив, що МВС України відкриє кримінальну справу стосовно російського актора Пореченкова, який стріляв по позиціях українських військових в донецькому аеропорту.

"По Пореченкову завтра (31 жовтня) порушимо виробництво. Гадаю, в'їзд в країну цього типу буде закритий. Потім суд, розшук - подивимося, як (актор) буде їздити в Європу", - заявив він.
Раніше Пореченков під час візиту до самопроголошеної "ДНР" стріляв з великокаліберного кулемета по українським військовим в аеропорту Донецька - і відео цього виклали на YouTube-каналі так званої "Новоросії".

Пореченков погодився на пропозицію бойовиків постріляти з кулемета "Утес". При цьому він цілився в сторону позицій українських військових. 

Потім актор ще фотографувався з бойовиками на руїнах аеропорту, сказано в підписі до відео.
Пореченков також давав інтерв'ю російському каналу. Він зізнався на камеру, що вже стріляв так в 2008 році в Цхінвалі під час російсько-грузинського конфлікту, повідомляє liga.net.

Раніше Пореченков заявляв, що приїхав на Донбас, щоб "переконатися у дотриманні перемир'я" - і побачив, що його "тут немає і не було".
Він планував показати жителям Донецька заборонений в Україні фільм "Піддубний".
Як відомо, Пореченков часто знімається в російських серіалах про силовиків.

В мережу Інтренет вже викладено, так звану, "тролер версію" про Пореченкова, під назвою "Ліквідація Пореченкова".

Користувачі інтернету створили відеомонтаж, в якому обігрують роль зрадника "Академіка" у виконанні Пореченкова в серіалі "Ліквідація" і його можливу участь у бойових діях в Україні на стороні проросійських бандформувань. "УІНАН".

                      

Джерела: "Українська правда", "Національна рада з питань телебачення та радiомовлення", "УІНАН"

фото:  "УІНАН"

 
 
Яндекс.Метрика