Re:пост

joomla

Міністр оборони: армія України готується до війни

Міністр оборони Степан Полторак заявив, що українська армія готується до ведення бойових дій для запобігання незапланованих дій бойовиків на Донбасі.

"Ситуація в зоні АТО складна, але стабільна. Ми знаємо про нарощування сил із боку неконтрольованих терористичних угруповань та РФ", - заявив міністр на засіданні уряду, пише видання "INSIDER".

Полторак підкреслив, що для попередження будь яких дій терористів, армія України готується до ведення бойових дій. "Готуватися до введення бойових дій. Ми цим питанням займаємося", - сказав він.

Міністр також відзначив обладнання першого рубежу оборони на Донбасі та початки робот по другому рубежу.

"Ми робимо передислокацію Збройних сил з метою реагування на дії збройних формувань", - зазначив Полторак. "Ситуація абсолютно контролюється", - додав він.

Говорячи про підготовку до зими, Полторак заявив, що проблема із забезпеченням армії зимовим одягом вирішена не до кінця.

"Не до кінця вирішені проблеми підготовки до зими. Наразі в зону АТО відправлені практично на весь особовий склад куртки. Перевіряємо на складах штани та черевики. Завдяки контрактам ми придбали 60 пересувних пунктів обігріву", - розповів міністр.

За його даними, нещодавно було підписано контракт на поставку озброєнь до армії на суму більшу від 1 млрд гривень. "Ті кошти, які нам були поставлені, вони використовуються однозначно", - завершив Полторак.

Джерело: "INSIDER".

 
 
Яндекс.Метрика