Re:пост

joomla

Верховна Рада обрала спікера та прем'єра: Гройсман та Яценюк

Представники коаліції у Верховні Раді запропонували призначити Арсенія Яценюка главою Кабінету міністрів, а главою парламенту – Володимира Гройсмана, повідомляє ТСН.

Під час оголошеної у Раді технічної перерви члени коаліції проголосували за схвалення коаліційної угоди. Загалом коаліцію мають сформувати 302 народних обранця, що становить конституційну більшість. Назвуть більшість "Європейська Україна".

Після цього нардепи запропонували президенту України Петру Порошенку внести кандидатуру Яценюка на пост прем'єра.

Також представники коаліції погодилися висунути кандидатуру Гройсмана на пост спікера парламенту. Його кандидатуру затвердили голосуванням, "за" проголосували 359 депутатів. Склад уряду народні обранці пообіцяли сформувати до 2 грудня.

"Крісло не має жодного значення. Я пройшов певний період часу, завжди дивлячись людям у вічі", - сказав Гройсман перед голосуванням.

"Спільно з вами, якщо буде ваша довіра, як голова ВР я зроблю все для того, щоб Україна була успішною європейською процвітаючою країною", - заявив він, пише "Українська правда".

 

Президент Петро Порошенко підписав подання коаліції про кандидатуру Арсенія Яценюка на посаду прем'єра. Про це Порошенко заявив у своєму виступі. 

Верховна Рада 341 голосом підтримала обрання Яценюка головою уряду. 

У своєму виступі з трибуни ВР Яценюк заявив: "Пане президенте, ось вам моя рука: все, про що ви казали у своєму виступі - наша спільна відповідальність", пише "Українська правда".

 
 
Яндекс.Метрика