Re:пост

joomla

Савік Шустер повертається на «Інтер».

557122_10150647456506009_734600856_n.jpg — 8.78 KбПерша програма «Шустер Live» вийде на телеканалі «Інтер» у п'ятницю, 22 лютого 2013 року в 20.30 – повідомляє «Телекритика».

Керівництво «Інтера» запропонувало співпрацю ведучому Савіку Шустеру.  «Шустер Live» замінить в ефірі ток-шоу «Справедливість». Про це повідомляє прес-служба телеканалу.  

Заміна проекту «Справедливість» проектом Савіка Шустера канал пояснює необхідністю підвищення рейтингів політичного мовлення. 

«На сьогоднішній день програма Савіка Шустера - найпопулярніший політичний формат ток-шоу в країні і його вихід на "Інтері" дозволить суттєво зміцнити позиції телеканалу», - зазначив директор ТОВ «Національні інформаційні системи» Євгеній Кисельов.

Як повідомляє сайт каналу, ведуча Ганна Безулик залишиться працювати на «Інтері».

 «Це рішення в компетенції керівництва каналу. Мені і моїй групі було зроблено пропозицію про роботу на телеканалі і зараз ми разом з керівництвом телеканалу працюємо над пошуком формату, який буде цікавий «Інтеру», - сказала вона.

Водночас для керівництва «Першого національного» рішення Савіка піти з каналу було несподіваним – повідомляє «Телекритика». Тому цієї п’ятниці у вечірньому ефірі Державного телеканалу замість програми «Шустер Live» вийде повтор «Діалогу з країною» президента Віктора Януковича.

Заміна ведучого ток-шоу на «Інтері» сталася після зміни власника телеканала. Як повідомляв раніше сайт «Телекритика», 1 лютого відбулася найбільша в історії українського медіаринку угода: компанія K.H. Media Limited Валерія Хорошковського продала 100% акцій компанії Inter Media Group Limited компанії GDF Media Limited Дмитра Фірташа. Inter Media Group Limited є опосередкованим власником 61% акцій телеканалу «Інтер» (і його міжнародної версії «Інтер+»), 90% акцій каналів Enter Film і «Піксель», а також каналів К1, К2, «Мега», НТН і «MTV-Україна». Таким чином, Дмитро Фірташ після схвалення угоди Антимонопольним комітетом України стане власником дев'яти телеканалів, вісім з яких (усі, крім «Інтер+») мають ефірні цифрові ліцензії та вже визані Національною радою з питань телебачення і радіомовлення загальнонаціональними телеканалами, а також інформагенції «Українські новини» і низки компаній у сфері продакшну, реклами, маркетингу, дистрибуції.

«СПРАВЕДЛИВІСТЬ в Україні можлива. Але, як виявилося, не більше місяця. Далі торжествує вічне - бабло і страх.  – так прокоментувала у себе на сторінці в соцмережах  рішення  замінити ведучого політичного ток-шоу відома медіа-експерт та голова громадської ради на телеканалі «Інтер» Вікторія Сюмар. - Страх перед незалежними журналістами, для яких репутація коштує дорожче, аніж значні бюджети, виділені Банковою на "позитивне інформаційне забезпечення". Всі заяви про рейтинги - безпідставні, відгуки експертів - однозначні, але Шустеру з його вмінням зводити українську політик до нижче плінтуса, виявився пріоритетнішим за професіоналізм та незалежність Ані Безулик».

У професійних колах новина про повернення на «Інтер» Савіка Шустера викликало бурхливе обговорення.  «Шустер переміг «Справедливість і конкуруватиме з «Кварталом»  - під таким заголовком вийшла стаття на сайті «Медіаграмотність».  «Правильні» новини на всіх топових каналах та Першому національному, два контрольовані ток-шоу на «Інтері» та ICTV... Цілком достатньо... При цьому прямий ефір політичних ток-шоу ще довго буде фішкою, якою гратимуть із Заходом, маскуючи тотально контрольовану псевдодемократію під начебто справжню – йдеться у статті.

Джерело: "Телекритика", "Медіаграмотність"

 
 
Яндекс.Метрика