Re:пост

joomla

Депутат Колісниченко подасть заяву до прокуратури на касира авіакомпанії.

303c48bcf3.jpg - 56.41 KBПопулярною темою для обговорення у соціальних мережах 3 березня став конфлікт народного депутата України Вадима Колісниченко зі співробітницею авіакомпанії. Про інцидент на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомила журналістка Іванна Коберник.

«Сьогодні зранку депутат-регіонал Вадим Колісниченко на весь аеропорт Жуляни погрожував кримінальною справою, звільненням і подальшим засланням "підмітати вулиці" представниці авіакомпанії, яка відмовлялася зареєструвати його на рейс без паспорта. – пише Іванна - Відео у пасажирів є. Пане Колісниченко, замість ображати дівчину, краще б згадали, що у вас крім мандата, яким ви розмахували, є можливість змінити цей справді незручний порядок - дозволити літати всередині краіни за іншими посвідченнями особи.»

Пізніше нардеп на своєму блозі в «Українській правді» пояснив, що розцінює дії касира, як перешкоджання його депутатській діяльності. Більше того, Вадим Колесніченко назвав свою публікацію: «Подано заявление о совершении уголовного преступления». «З вини співробітників компанії я не зміг вилетіти в Сімферополь, не потрапив і Севастополь – зірвано виконання моїх професійних обов’язків як Народного депутата України. Я не змін провести запланований прийом громадян в м. Севастополі об 11.00, на який було записано десятки людей зі своїми скаргами та заявами з проханням про допомогу. Зірваний мій виступ з привітальним словом на міському чемпіонаті по пауерліфтингу і нагородження спортсменів турніру, який я організував» - кінець цитати.

Також Вадим Колісниченко назвав звинувачення журналістки «неправдивими» і зауважив, що звертатиметься до прокуратури із заявою на співробітника авіакомпанії, а також вимагатиме звільнення представників компанії, що з вини яких, як він вважає, був зірваний його політ до Криму.

Відео з конфліктом після обіду 3 березня було викладено в «Ютубі».

 

 
 
Яндекс.Метрика