Re:пост

joomla

Віртуальна приймальня. Анатолій Гриценко обговорював програму партії в соціальних мережах.

391927_113926448727804_1160734951_n.jpg — 31.48 Kб

Соціальні мережі останнім часом стали невідємною частиною життя багатьох українців. Активно спілкуються через Інтернет і політичні лідери. Використовують цей засіб комунікації і представники влади. Політики за допомогою соціальних мереж вивчають думку виборців стосовно будь-яких подій та явищ в країні.

Re:пост звернув увагу на віртуальне спілкування  Анатолія Гриценка. Після 12 години ночі, 3 березня, лідер партії «Громадянська позиція» оприлюднив на  своїй сторінці у «Фейсбук» програму партії. «1 березня її було ухвалено  на з'їзді партії» - йдеться у пості політика.

«Шлях досягнення мети? Випереджальний розвиток – ставка на мораль, інтелект і творчу енергію громадян. На активне громадянське суспільство і його основу – середній клас» - написав Анатолій Гриценко.
"Від активного громадянина - до держави-лідера" – таку назву має програма партії. Головною рушійною силою в реалізації засад програми мають стати регіональні лідери і, як результат, побудова громадянського суспільства – зазначається в документі.  
«Програмні засади

Глибинні зміни, що сприятимуть швидкій та ефективній модернізації України в усіх сферах суспільного життя, мають базуватися на трьох ключових принципах:

1) децентралізація державної влади;

2) демонополізація економіки;

3) деполітизація силових і правоохоронних органів.»
Текст документу викладений на 9 сторінках. Також політик закликав користувачів долучитися до обговорення програми і вступати до лав партії «Громадянська позиція».

На сторінці політика відразу розгорнулася дискусія. Зокрема,

Текуч Александр написав:

-         Добре! Це перший крок. Покажіть далі - з ким та як.

На що Анатолій Гриценко відповів:

-         з Вами, повторюю, а як - там написано.

 А Владимир Ревенко, запитав:

- Ростлумачте будь ласка, що ви маєте на увазі в ,, Запровадження дієвого інституту довгострокової оренди земель сільськогосподарського призначення з можливістю застави для отримання кредиту ,, ? Кого ви маєте на увазі ? Кому ви хочете дати право робити заставу орендаря , субарендаря чи власника землі ?

Анатолій Гриценко:

-         У програмі чітко визначена позиція - довгострокова оренда (49 чи 99 років...) на противагу купівлі-продажу земель сільгосппризначення. чого хоче Янукович. Деталі важливі, але це вже не для такого формату програми. А для практичного втілення в деталізованих законах. Порозуміння з Вами знайдемо:)

 skrisot_gricenko.jpg — 129.58 Kб

За годину під постом політика з`явилося більше 30 коментарів, до віртуальної розмови долучилося близько 15 користувачів соціальної мережі. Дискусія розгорнулася навколо пунктів, які стосуються сільського господарства, а також повернення українців, що змушені були виїхати на заробітки до інших країн. Як відзначив лідер партії «Громадянська позиція» з моменту оприлюднення програми до нього звернулися двоє людей, які зголосилися вступити в партію.

Програма також була оприлюднена в особистому блозі Анатолія Гриценка на сайті «ТВі».

 
 
Яндекс.Метрика