Re:пост

joomla

Луценко вийшов на свободу і виступив на мітингу опозиції.

lucenko_1.jpg — 45.56 Kб

Юрій Луценко вийшов на свободу. Фото з місця подій виклав у себе на сторінці в «Фейсбук» блогер Роман Шрайк. Сталося це 7 квітня, приблизно о 14.20.

Указ про помилування Віктор Янукович підписав зранку. Крім Луценка був помилуваний і екс-міністр охорони навколишнього середовища Георгій Філіпчук.

Повідомлення про звільнення Луценка стало топ-новиною на загальнонаціональних інформаційних ресурсах, а також у європейських ЗМІ.Відразу після звільнення Юрій Луценко виступив телефоном на мітингу опозиції – повідомляє «Українська правда».


Опозиція переможе завдяки вуличним акціям протесту.
Про це заявив щойно звільнений екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко телефоном на мітингу опозиції в Києві.
"Я впевнений, що те, що сьогодні роблять лідери опозиції, йдуть до людей і закликають їх відстоювати свої права – є найправильнішою політикою. Бо насправді політика робиться не в адміністрації президента, не у Верховній Раді. Вона робиться майданах. Ми так перемагали, і ми так знову переможемо", - сказав Луценко.
Новина про звільнення Юрія Луценка викликала великий резонанс у соціальних мережах. Користувачі жваво обговорювали сам факт помилування у день, коли опозиція проводить мітинг.


Зоя Казанджи  (Одеса):
ДУЖЕ ДИВНО, що саме в неділю, в вихідний, саме в день проведення мітингу опозиції звільнили Луценка. Ну коли таке було, щоб державні органи працювали в вихідний день та іще так оперативно?! Хто наведе хоч один подібний приклад???? Добре, що Луценко на волі, але не добре, ЯКИМ ЧИНОМ то все зроблено. Невже так злякалися Європи? Ні, звичайно. Слідкуйте за руками, як кажуть в Одесі - далі буде не на користь опозиції. На жаль. Влада задумала багаторівневий хід. Пішаки вже пішли...

Маряна Пєцух (Львів):    
Невже Янукович дійсно випустити Луценка за кілька годин до мітингу опозиції, на якому очікувалися проблеми з народною явкою через браку у народу розуміння доцільності таких акцій. Нє, тут шось інше.

Bogdana Stelmakh (Луцьк)

Нарід радісно стрибає - Луценка звільнено з в"язниці...
Чудеса на дроті...
Невже так важко зрозуміти, що просто так цей режим таких людей не звільняє?
Невже так важко в цій раптовості побачити підтекст і перестати святкувати перемогу?
Де вона? В чому?
Невже так важко побачити в цьому кроці чергове присипання уваги?
І невже важко побачити, що мітинг опозиції і звільнення Луценка - то не збіг обставин?

Коментували на своїх сторінках цю новину і політики:
Віталій Кличко
Найкраща новина останнього часу. Сьогодні політв'язень Юра Луценко вийшов на волю.- Після тиску на владу опозиції, громадськості, європейських інституцій. Я вітаю Юру і його родину, захоплююся їхньою мужністю і незламністю. До дій опозиції долучається принциповий і яскравий боєць!

Лідер "УДАРу" навіть записав привітання родині Юрія Луценка. Ролик Був викладений в соціальну мережу youtube


Андрій Парубій
Щойно, через телефон на Майдані ,на площі Шевченка виступив Юрій Луценко ! Юрко,вітаємо на волі !! Луценко усім нам дав приклад незламності духу !!!


Перед звільненням лідер фракції "Батьківщини" Арсеній Яценюк заявив, що після звільнення Луценка опозиція домагатиметься звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко.
"Завтра Юрія Луценка запрошено у представництво Євросоюзу" – повідомила Лариса Саган, керівник прес-служби політичної партії "Народна самооброна".


Джерело: «Українська правда»

Фото користувачів соціальної мережі facebook

 
 
Яндекс.Метрика