Re:пост

joomla

"Замах" на Колесніченка коштував 51 гривню

Активістка, яка закидала депутата фекаліями, має сплатити адмінштраф, повідомляє ТВі

Шевченківський районний суд Києва наклав адміністративне покарання у вигляді штрафу розміром 51 грн на дівчину, яка кинула 9 квітня в народного депутата (фракція Партії регіонів) Вадима Колесніченка пакети з брудом.

"Провадження закрили, суд засудив до адмінштрафу в 51 грн", – повідомив лідер "Коаліції учасників помаранчевої революції" (КУПР) Сергій Мельниченко.

Нагадаємо: в народного депутата від Партії регіонів Вадима Колесніченка кинули фекаліями в Києві у вівторок на прес-конференції, присвяченій проблемі використання мов під час створення біометричних паспортів.

Під час прес-конференції до зали зайшла дівчина, яка кинула в народного депутата два пакети з екскрементами. При цьому вона вигукнула фразу: "Бандити перейшли вже всі межі!"

Колесніченко ухилився від кинутих у нього пакетів; один із них розірвався на стіні за його спиною. Народний депутат назвав дівчину "хворою". Кинувши пакети, дівчина вибігла із зали, її затримала охорона. Потім співробітники ЗМІ викликали міліцію, щоби зафіксувати факт псування майна.

Дівчина повідомила журналістам, що її звуть Єлизаветою і вона є активісткою "Коаліції учасників Помаранчевої революції" (КУПР).


Джерело: ТВі

 
 
Яндекс.Метрика