Re:пост

joomla

На телеканалі ТВі зміна власника і керівництва. Адміністрація та журналісти заявляють про рейдерське захоплення.

25043_575180009171953_2014762773_n.jpg — 6.14 Kб 23 квітня топ-новиною усіх сайтів стали події на телеканалі ТВі. Протягом дня «Українська правда» та «Телекритика» в он-лайн режимі повідомляли про ситуацію на каналі.

Cтатті під назвами «ТВі повідомляє, що канал очолив Артем Шевченко, а новим інвестором став Олександр Альтман», «НА ТВІ ЧИНЯТЬ РЕЙДЕРСЬКУ АТАКУ»«ТВі хочуть взяти під контроль, скориставшись конфліктом Кагаловського і Гусинського - Мустафа Найєм», «Вихід новин на ТВі під загрозою», «Розкол редакційного колективу ТВі може призвести до зникнення каналу – Портников» і т.д. Станом на 20 годину на сайті «Української правди» була оприлюднена стаття «Колектив телеканалу ТВі страйкує».


Колектив телеканалу ТВі стайкуватиме до вирішення конфлікту між власниками телеканалу.
Про це написав ведучий Мустафа Найєм на своїй Facebook-сторінці.
"О 19:30 представники редакції повинні були вийти в ефір з поясненням причин свого рішення. У відповідь новий директор телеканалу Артем Шевченко скасував мовлення каналу, обґрунтувавши тим, що в такій ситуації це недоречно. Зараз в ефірі повтор вчорашнього випуску "Сьогодні про головне", - додав він.


Колектив каналу закликає своїх колег-журналістів приїхати за адресою редакції на Гайдара, 50, щоб розповісти їм про свою позицію.
"В ефірі каналу ТВі сьогодні ви побачите вчора", - написав у своєму Twitter ведучий Павло Шеремет.
Він також додав, що в ситуацію втручаються депутати - "близько 6 осіб на чолі з Томенком".
"Вимагають від Шевченка відкрити ефір і кажуть, що цілий день вимагають від нього статут", - повідомив Шеремет, йдеться в «Українській правді».


Бурхлива дискусія стосовно ситуації на телеканалі ТВі розгорнулася і в соціальних мережах.
Віталій Портніков, головний редактор каналу, на своїй сторінці написав:
Головним надбанням телеканалу ТВі є його незалежне мовлення. І це надбання не можна дати знищити за жодних умов. Це мій заклик до обох сторін конфлікту .


Ольга Айвазовська
Протягом дня слідкувала за ситуацією з ТВі і не полінувалась піти на прес-конференцію, так званого, екс-власника та екс-директора. Все заплутано і для повної картини чогось не вистачало. Та коли журналістам не дали вийти в ефір, стало зрозуміло, що, так званий, новий акціонер та новий директор - здійснили справжнє захоплення. Якщо в перший же день на каналі запровадили цензуру і замість "Лебединого озера" пустили в ефір вчорашні програми, то провокатори конфлікту однозначно визнали себе винними у справжньому рейдерському захопленні. А як з такою репутацією та біографічною плямою житиме Artem Shevchenko? Невже він сподівається, що після того, як журналістам закрив рота їх вчорашній колега, йому потискатимуть руки в цій країні справжні медійники?


Артем Шевченко, який працював на каналі редактор програми «Знак оклику» нібито став новим керівником ТВі. На разі крім інформації про власне призначення інших повідомлень на сторінці Артема нема.


І о 20:20 на офіційному сайті каналу журналісти оприлюднили свою заяву.
У заяві йдеться: журналісти ТВі вимагають:
-    Припинити рейдерське захоплення телеканалу.
- Дати можливість журналістам вийти в прямий ефір зі своєю заявою щодо ситуації на каналі.
- Аби правоохоронні органи встановили законність зміни керівництва та інвесторів каналу
- Забезпечити невтручання в діяльність каналу і припинити випадки цензури, що вже з’явилися на ТВі.
Під заявою підписалися п'ятнадцять журналістів телеканалу ТВі.

Фото: "Телекритика", "Кореспондент"

Відео: newsliga

 
 
Яндекс.Метрика