Re:пост

joomla

Україні дали 3 місяці на виконання всіх вимог ЄС (відео)

184907.gif.jpg - 21.74 KB

Україна має три місяці, щоб усуснути перешкоди для підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом. Про це на прес-конференції заявив міністр закордонних справ Польщі, Радослав Сікорський - йдеться на сайті "5 каналу".

Нагадаємо, сьогодні Київ з офіційним візитом відвідали чільники зовнішньополітичних відомств Данії, Нідерландів, Литви та Польщі. Останній після зустрічі з Президентом України повідомив, що поїде з України з більшим оптимізмом, аніж коли прибув.Вимоги до офіційного Києва залишаються незмінними. Вони стосуються проблем правосуддя і, зокрема, реформування прокуратури. А також – питання чесності і справедливості парламентських виборів. Представники Литви та Данії наголосили на важливості продовження реформ. Жоден з міністрів прізвище Тимошенко під час зустрічі не називав. На запитання журналістів, чи є звільнення екс-прем'єра умовою для підписання угоди про асоціацію, чіткої відповіді не було. Міністри також зустрілися з представникмми опозиції, які запевнили, що не блокуватимуть трибуну Верховної Ради і ухвалять необхідний пакет законів для євроінтеграції.

Радослав Сікорський, міністр закордонних справ Польщі: "Українській владі дуже добре відомо, що потрібно зробити. По-перше, усунути проблеми в питаннях, що стосуються правосуддя, верховенства права і зокрема, реформування прокуратури. А також – питання чесності і справедливості парламентських виборів".

Лінас Лінкявічюс, міністр закордонних справ Литви: "Ми не можемо надати вам вичерпний перелік вимог. Але Україна має усунути всі недоліки щодо питань вибіркового правосуддя".

Григорій Немиря, голова комітету ВР з питань євроінтеграції: "ми запевнили що зробимо все..щоб закони були прийняті..."

Джерело: "5 джерело"

 
 
Яндекс.Метрика