Re:пост

joomla

У Южному проходять конференції політичних партій. Вже обрано кандидатів від "Батьківщини"

IMG_4646.JPG — 38.39 Kб23 вересня в малій концертній залі ПК «Дружба» відбулась конференція партійної оргназації «ВО Батьківщина» м.Южного. Одне з головних питань - затвердження переліку кандидатів в депутати до Южненської міської ради.

На порядок денний були винесені такі питання:

1. Про висування кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Южненської міської ради на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2015 року від Южненської міської організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Одеської області;

2. Про затвердження представника Южненської міської організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Одеської області в Южненській міській виборчій комісії Одеської області;

3. Про затвердження уповноважених осіб Южненської міської організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина» Одеської області у багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Южненської міської ради Одеської області.

Конференцію проводив Вадим Назаренко - голова Южненської міської організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Одеської області.

До переліку претендентів внесено 27 кандидатур. Багато працівників Одеського припортового заводу. Є відомі люди, такі як Володимир Дрібноход, голова профкому ОПЗ, Петро Кутинець, директор ПК "Дружба", Лариса Дем'янишина, художниця. Також серед кандидатів є керівники комунальної сфери Южного, пенсіонери, працівники порту «Южний» та інші.

Повний перелік претендентів у кандидати до міської ради:

1- Назаренко Вадим Геннадійович;
2- Боднар Микола Григорович;
3 - Гладушевський Олексій Лукич;
4 - Голубніченко Андрій Дмитрович;
5 - Гришко Валерій Олексійович;
6 - Дем`янишина Лариса Семенівна;
7 - Дрібноход Володимир Якович;
8 - Жосан Дмитро Вячеславович;
9 - Зубенко Ганна Василівна;
10 - Коваленко Ольга Іванівна;
11 - Козичева Лілія Євстафіївна;
12 - Кутинець Петро Іванович;
13 – Кучмей Зінаїда Миколаївна;
14 - Кущик Валерій Федорович;
15 - Мосейчук Олександр Сергійович;
16 - Новицька Ірина Миколаївна;
17 - Номеровський Іван Іванович;
18 - Розмеріца Віталій Анатолійович;
19 - Скрипник Олександр Михайлович;
20 - Скукіс Володимир Васильович;
21 - Слободяник Любов Миколаївна;
22 - Смирнов Єгор Павлович;
23 - Турлак Валентина Павлівна;
24 - Фареник Олександр Миколайович;
25 - Чернишов Сергій Олександрович;
26 - Янчук Тетяна Тимофіївна;
27 - Яценко Вадим Петрович.

Уповноваженими особами, які будуть представляти міську організацію «ВО Батьківщина» у виборчих комісіях, за одностайним рішенням присутніх, стали - Дідух Ольга Іванівна та Козел Катерина Ростиславівна.

Також на конференції у президії були присутні: Розмеріца Віталій Анатолійович - член партії, колишній голова організації «ВО Батьківщина» Яценко Вадим Петрович.
Вадим Петрович розповів присутнім про конференцію у Києві, де голова партії - Юлія Тимошенко давала поради, щодо місцевих виборів та надихала членів партії на перемогу.

Також на засіданні було відзначено, що Віталія Розмеріцю міська організація "ВО "Батьківщина", висуне на обласній конференції як кандидадта в депутати до Одеської обласної ради.

Кандидатів на посаду міського голови Южного "Батьківщина" не висуватиме.

Після конференції перелік кандидатів мають подати до виборчої комісії, яка має затвердити претендентів. 

 
 
Яндекс.Метрика