Re:пост

joomla

В Южному зареєстровано 9 кандидатів на посаду міського голови. У переліку одна жінка

meri_zayavka.jpg — 36.96 Kб

Термін реєстрації кандидатів завершився 30 вересня. На посаду міського голови Южного було зареєстровано 9 кандидатів. П’ятеро – самовисуванці, четверо ідуть від політичних партій. Серед претендентів на посаду міського голови Южного є одна жінка.

Всі кандидати достатньо відомі в Южному особистості. П’ятеро прописані в Южному. Четверо зареєстровані в інших населених пунктах, але тривалий час проживають в місті, працюють на южненських підприємствах або мають бізнес. Восьмеро кандидатів мають вищу освіту, один – середню спеціальну.

Територіальна виборча комісія Южного вже надіслала дані кандидатів на посаду міського голови до ЦВК. У бюлетені прізвища кандидатів будуть розташовані в алфавітному порядку.

Отже, за крісло міського голови будуть боротися:

  1. Воловенко Еліна Анатоліївна – самовисуванка. Освіта вища. В Южному працювала начальником казначейства. Місце роботи, вказане в анкеті – Київська міська державна адміністрація.
  2. Георгієв  Олександр Семенович – самовисуванець. Освіта  вища. В Южному є власником ресторану-клубу «Остров». Місце роботи, вказане в анкеті – Одеська міська рада, радник міського голови. На данний момент депутат Одеської міської ради.
  3. Григорашенко Олександр Гаврилович – самовисуванець.  Освіта вища. В Южному працював у Морському торговому порту «Южний». Місце роботи, вказане в анкеті – Адміністрація морських портів України.
  4. Зеленов Андрій Олександрович – іде від партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна". Освіта вища. Депутат Южненської міської ради. Місце роботи, вказане в анкеті – ПАТ «Одеський припортовий завод».
  5. Новацький Володимир Миколайович – самовисуванець. Освіта вища. Діючий міський голова Южного.
  6. Оносов Андрій Павлович – іде від політичної партії "Наш край". Освіта вища. В Южному працював заступником міського голови. Місце роботи, вказане в анкеті - ТОВ "Квот лтд".
  7. Сидоренко Олег Васильович – самовисуванець. Освіта вища. В Южному працював заступником начальника організації «Червоний хрест». Пенсіонер.
  8. Чайковський Яків Сергійович – іде від політичної партії «Свобода». Освіта середня технічна. Місце роботи, вказане в анкеті - ДП МТП «Южний».
  9. Швець Віктор Васильович – іде від партії «Партія простих людей Сергія Капліна». В Южному працював начальником КП «Южненські електромережі».

Найстарший за віком кандидат Володимир Новацький, йому цього року виповнилося 58 років. Наймолодший -  Яків Чайківський, йому – 21 рік.

 meri_1.jpg — 32.58 Kб

Ознайомитися з автобіографіями кандидатів з офіційних джерел можна – на дошці, що біля Територіальної виборчої дільниці у будівлі міськвиконкому. Крім того, біографії будуть розміщені на кожній виборчій дільниці в Южному. Також інформація про кандидатів на посаду міського голови Южного оприлюднена на сайті ЦВК.

 
 
Яндекс.Метрика