Re:пост

joomla

«Комбінат дитячого харчування» Южного буде торгувати нафтою та виробляти пиво, вино і горілку?

sesiya_11.jpg - 19.95 KB

КП «Комбінат дитячого харчування» виніс на розгляд сесії новий статут. Необхідність прийняти установчі документи в новій редакції виникла через передачу на баланс міста соціальних об’єктів порту «Южний», що мають у своєму складі кафе. Нова редакція масштабно розширила повноваження комбінату.

Перелік пунктів діяльності підприємства, в проекті Статуту, розташований майже на двох сторінках. Забули лише внести профільні обов’язки комбінату дитячого харчування. Секретар ради, Дмитро Любівий, помітив, що такі види діяльності як годування дітей в документі відсутні і запропонував внести правки.

Дмитро Любівий, секретар Южнеської міської ради

Невідповідність назви і змісту першим помітив депутат від Партії регіонів Михайло Єгріщін. Його зацікавили пункти у яких йдеться про те, що Комбінат дитячого харчування має право на проведення експортно-імпортних операцій по реалізації нафти та продукти нафтопереробної промисловості, а також на будівельні, ремонтно-будівельні та спеціально-монтажні, висотно-монтажні роботи.

Михайло Єгріщін, депутат Юженської міської ради від ПР

Володимир Новацький, Южненський міський голова

Запитання депутата викликало певне збентеження. Спочатку міський голова пояснив що, це «типовий Статут». Вадим Яценко, депутат від «Батьківщини», у пунктах про виготовлення вина, пива, спирту, горілчаних та інших алкогольних напоїв знайшов логіку: кафе «Рубін», що передає порт у власність міста, може мати в асортименті цілком «дорослі» продукти.

Вадим Яценко, депутат Южненської міської ради від ВО "Батьківщина"

Назву підприємства змінити не можна аж до січня через тендер на дитяче харчування – пояснив Володимир Новацький. У разі зміни назви можуть виникнути «заморочки» з проведення нового тендеру, а це поставить під загрозу годування дітей у навчально-виховних закладах міста.

Після такого обговорення вирішили пункти про нафту та горілку прибрати. З пропозицією депутати погодилися і прийняли новий Статут «Комбінату дитячого харчування».

«Re:пост» ознайомився з проектом Статуту аби з`ясувати: якими ще видами діяльності може тепер займатися «Комбінат дитячого харчування». Виявляється, що згідно нової редакції, підприємство може проводити: ізоляцією теплотрас, нафто-газопроводів, антикорозійні роботи, озеленення та благоустрій при будинкових територій, а також операції із земельними ділянками та нерухомістю. Надавати брокерських та дилерських, комунальні, транспортні, інформаційні послуги. Може торгувати і ремонтувати автомобілі. І навіть проводити експортно-імпортні операції по реалізації чорних та кольорових металів та металопродукції та інше.

Це та інші питання депутати обговорили за 20 хвилин. Вирішили виділити гроші на придбання нового приміщення для розміщення Центру адміністративних послуг (від ред..система «Єдиного вікна»). У зв’язку з цим заслухали зміни до бюджету та інше. Наступного разу депутати зберуться 30 травня на чергове засідання.

 
 
Яндекс.Метрика