Re:пост

joomla

Южненська міська рада планує направити звернення до президента України. Міський голова офіційно у відпустці

sesiya_1.jpg — 28.01 Kб

Южненська рада планує прийняти проект звернення до президента. На позачергову сесію міськрада збереться 2 грудня. У порядку денному питання, які стосуються схвалення тексту звернення та оприлюднення його на сторінках комунальної газети і офіційному сайті ради. Текст має назву: «Звернення Южненської міської ради до Президента України, політичних партій та Українського народу щодо недопущення зруйнування конституційного ладу України».

Рада планує зібратися на 17 годину 30 хвилин. Депутати вже отримали проект рішення та попередній текст звернення. Зокрема, депутати мають попросити президента: Южненська міська рада просить Вас, шановний Вікторе Федоровичу, не допустити посягання на сталий розвиток Української державності, розколу громадянського суспільства, здійснення перешкод у функціонуванні державних органів, підприємств, установ, організацій особами, що мають на меті насильницьким шляхом дестабілізувати ситуацію у країні, чим ставлять під загрозу безпеку та суверенітет Українського народу та інше.

Міського голови на позачерговому засіданні не буде. Як повідомили «Re:пост» у виконкомі, Володимир Новацький знаходиться у відпустці.  Розпорядження про це, нібито, було підписано ще минулого тижня. Вестиме сесію секретар ради Дмитро Любівий. 

Термінові збори депутатів місцевих рад пов’язані з ситуацією, яка сталася після жорстокого побиття «Беркутом» студентів в Києві на Євромайдані. Подібні позачергові сесії пройдуть і в інших містах півдня та сходу України. Тексти звернення подібні один на одний. Так, депутати Южненської та Одеської обласної рад суспільне протистояння, що нині відбувається в столиці та інших містах України, пропонують назвати «спробою державного перевороту». Про це йде мова, у тексті звернення, який зранку 2 грудня отримали депутати.

zverntnnya.jpg — 27.48 Kб

Проте як нам повідомив депутат Южненської міської ради Олександр Горін текст звернення може змінитися. Новий варіант секретаріат ради має надіслати депутатам близько 15 години дня.

 
 
Яндекс.Метрика