Re:пост

joomla

Звернення южненських депутатів до президента, майданівці розкритикували у відкритому листі.

IMG_5572.jpg — 30.56 KбЗвернення Южненської міської ради до презедента України щодо гарантування конституційних прав та свобод України, стало 18 пунктом обговорення. На порядку денному 34-ї сесії Южненської міської ради, за основу було представлено звернення під редакцією Дмитра Любивого – секретаря Южненської ради.Також на розгляд депутатів були подані ще два варіанти аналогічного звернення до президента.

Розглянути 18 питання запропонував автор звернення Дмитро Любивий. Він наголосив на тому, що підставою для рішення звернутися до гаранта Конституції стали події у Києві, інших містах та областях України. Недопущення розколу країни, припинення кровопролиття та посягань на суверенітет – основні тези звернення.

«Захист національної безпеки України вимагає невідкладного вжиття рішучих заходів»

Саме фраза рішучі заходи – викликала занепокоєння депутата від фракції партії «БЮТ», Вадима Яценка. Він у своєму виступі наголосив на тому, що потрібно змінити цю фразу. Адже вона може неоднозначно трактуватися и призвести до введення в країні надзвичайного стану. Він представив свій варіант звернення: пошук компромісів, стіл перемовин, відміна законів прийнятих 16 січня, мораторій на використання сили з боку силовіків та протестувальників.

Наступним виступив Олександр Горін, він представив свій варіант звернення, який, до речі, більшість з депутатів сприйняла, як основний (в порядку денному), адже він був, як і слід за процедурою, підписаний секретарем Южненської міської ради Д. Любивим.     

Горін обґрунтував свої пропозиції у зверненні і наголосив, що в його зверненні є головні вимоги, які розташовані у двох останніх абзацах. Там йдеться про мораторій між двома сторонами конфлікту: протестувальниками та правоохоронцями, проведення загальнонаціонального круглого столу, за участю всіх сторін конфлікту.

Міський голова Володимир Новацький запропонував проголосувати за основний варіант звернення, а потім за поправки, які запропонували депутати. Результатом стало таке: за основу – прийнято одностайно – 22 «ЗА». Поправка від Яценка, щодо зміни рішучих заходів на відповідних заходів не була підтримана депутатами, за поправку проголосувало три депутати. Поправки від депутата Горіна теж були підтримані тільки трьома депутатами. 

26 січня на южнеському Євромайдані відбулося віче, де активісти запропонували свій варіант звернення до Южненського депутатського корпусу. Активісти вирішили зібрати для цього звернення підписи небайдужих южненців. Збір триває до середи. 

 Представляємо текст звернення:

Відкрите звернення «Майдану» міста Южного

 до депутатів Южненської міської ради

та громади

Більшість депутатів Южненської міської ради 24.01.2014 від імені усіх жителів міста  прийняла звернення до Президента, яке було спущено згори по вертикалі влади, щодо ситуації, яка зараз склалася в державі. Депутати Южного не здатні оцінити цю ситуацію, бо живуть із простими людьми у паралельних світах. Вони пишуть, що нібито події в Києві «призводять до розколу між державою і суспільством». Держава – це наша багатостраждальна Україна, а вони –  корумпована влада, і у нас давно вже є розрив  між злочинною владою і простим народом.

У  Києві та по всій Україні іде справжня Революція, Революція гідності: прості люди борються проти влади, якій немає чого протиставити, крім жорстокого «Беркута» та бандитів, яких сама виростила і фінансує за народні гроші. Верховна Рада не легітимно прийняла «драконівські» закони від 16.01.2014, які засудив світ, розкритикували правники, серед них і перший омбудсмен України Ніна  Карпачова.  Наш народ  відмовився їх виконувати, бо він має право не виконувати закони, які обмежують Конституційні права.

 Саме  відступ влади від проголошеного курсу на Євроінтеграцію, застосування сили до мирних демонстрантів,  антиконституційні закони  штовхнули народ на активний спротив. І  за це несе відповідальність гарант Конституції!

Южненська міська влада навіть не змогла  справитися з надзвичайною ситуацією, яка склалася в місті у зв’язку з непогодою,  їх, як учнів, сварив губернатор, а вони поопускали голови й мовчали.

Шановні депутати, ви жалієтеся нам, що казна – це загальний казан, в який ви з міського бюджету вкладаєте кошти, а вони назад не повертаються (нагорі їх розкрадають), місяцями не перераховуються кошти за ремонти, меблі, комп’ютери  тощо. 

Ви постійно нарікаєте на верхи, які обмежують  органи місцевого самоврядування, ви не можете впливати і вирішувати долю таких значущих підприємств, як  АТ «ОПЗ», ДП «МТП «Южний», МНТ «Південний», які є містоутворюючими.  А за цими підприємствами стоять тисячі людей та родин! Доля міста!

Ви прикрилися  підконтрольними ЗМІ – ЮТБ «Міг», «Новини Южного», які навіть не реагують на те, як жорстоко і зухвало розправляються  з журналістами в Україні, на те, що в місті є люди, які обурені політикою влади і впродовж двох місяців виходять на южненський Майдан.

Замість того, щоб об’єктивно оцінити трагічність ситуації і оголосити жалобу за загиблими з двох сторін, ви звертаєтеся до Президента з проханням «вжити рішучих заходів», під яким проглядається введення надзвичайного стану.

Панове депутати! Пишіть своєму президенту від свого власного імені, а не від імені громади, може, він вас почує і візьме в «сім’ю», підтримає на виборах. Партія Регіонів КПУ, Народна партія, «Жінки за майбутнє»  дискредитували себе в очах южненської громади  своєю позицією.

Шановні южненці, сьогодні погрожують, вбивають, викрадають людей, знущаються з них, а ми мовчимо. Говорімо сьогодні, бо завтра буде пізно.

                                                                                      26 січня 2014 рік

«Майдан» міста Южного

 Додаток на ______________ арк.

 

 
 
Яндекс.Метрика