Re:пост

joomla

На виборчі дільниці Южного привезли бюлетені. Процес голосування транслюватиметься в Інтернет

buleteni_zayavka.jpg — 58.18 Kб

Виборчі комісії отримали бюлетені. Їх привезли 24 жовтня після 21 години вечора. Через погіршення погодних умов, автобус  до Южного дістався зі значною затримкою. Від самої Роздільної  представників виборчих комісій Южного супроводжували сніг та ожеледиця на дорозі. Тривала поїздка близько чотирьох годин.

В Южному всього 9 виборчих дільниць. Вони будуть розміщуватися у школах , у Палаці культури «Дружба» та спортивній залі палацу,  приміщенні КП «Готельно-житловий комплекс». У першій та другій школах будуть відразу по дві дільниці.

В Южному зареєстровано 19 500 виборців. Кожна виборча комісія складається з 18 членів. Комісії забезпечені всім необхідним для роботи: окремими приміщеннями, телефонним зв’язком, сейфом і таке інше. Відкриються виборчі дільниці 26 жовтня о 8 ранку і закриються о 20.00. Слід пам'ятати, що цієї неділі Україна переходить на зимовий час, тому не забудьте перевести годинники.

Громадський порядок забезпечуватиме особовий склад Южненського відділу міліції.

Правоохоронці  на цих виборах більш уважніше ставитимуться до порушень під час виборчого процесу. Міліціонери прослухали інформацію про зміни у виборчому законодавстві. Зокрема, і те що стосується покарання у разі виявлення фактів підкупу виборців. До дня голосування таких фактів правоохоронцями Южного виявлено не було.  

26 жовтня українці обиратимуть склад Верховної ради. Виборцям нададуть два бюлетеня. В одному будуть вказані політичні партії, їх цього разу налічується 29. В іншому – кандидати до Верховної ради по мажоритарному округу. У цьому бюлетені буде 12 пунктів, напроти двох буде стояти позначка «вибув».  

Камери, що були закуплені у 2012 році для прямої трансляції в Інтернет, застосовуватися на цих виборах не будуть. Побачити хід голосування можна буде на каналі «Re:пост» в мережі «Юстрім». Приблизний графік трансляцій: з 10 до 12 години, з 14 до 16 та з 18 до 20.00. Графік може корегуватися в залежності від технічних можливостей та ситуацій. Зокрема, якщо ви стали свідками порушень, про це можна буде повідомити журналістам «Re:пост» по номеру 063 173 79 99.

 
 
Яндекс.Метрика