Re:пост

joomla

Ігнор від "Облавтодору". Южненські депутати вирішили звернуться до облради та міністерства

12 грудня відбулося засідання сесії Южненської міської ради. «Rе:пост» транслював засідання в Інтернет, в режимі онлайн.

Почалася сесія з того, що до депутатів звернувся міський голова з темою жахливого стану дороги від ОПЗ до Южного. Виявилося, що на сесії мав би бути присутнім керівник "Одеського облавтодору", але в останній момент стало відомо, що він не з’явиться на засіданні:

- Ми запросили на сесію начальника "Облавтодора". До вчорашнього дня було вирішено, що або він, або його заступник приїде на сесію. Буквально зараз, перед сесією, стало відомо, що ніхто з них до нас не приїде. Ситуацію з дорогою ви знаєте. Вона вже дійшла такого стану, що є небезпечною для  здоров’я та життя жителів нашого міста. Тому, я хочу зробити таку заяву, що ми доручимо нашим управлінням і профільній комісії міської ради підготувати звернення до обласної державної адміністрації, від імені сесії, до "Облавтодору". Ми проголосуємо, відправимо цим структурам і побачимо яка буде реакція. Ми ні копійки не можемо потратити на цю дорогу. Вона на балансі в "Облавтодору", і не може бути фінансування з бюджету, нам строго настрого заборонено тратити кошти на цю дорогу, - розповів Володимир Новацький.

Депутати запропонували звернутися ще і до Міністерства інфраструктури, якому підпорядкована організація "Одеський облавтодор".

 
 
Яндекс.Метрика