Re:пост

joomla

Політична партія «Батьківщина» надала кімнату волонтерам ГО «Вєста» і оновилась новими представниками

batkivshina_zayavka.jpg — 32.52 Kб

Громадська організація «Вєста» зможе проводити збір допомоги для переселенців з зони АТО в Южному. Одна з політичних партій надала волонтерам окрему кімнату у своєму приміщенні. Сюди речі та продукти харчування зможуть приносити ті жителі міста, які не працюють на Одеському припортовому заводі. Увесь час активісти тісно співпрацюють з ОПЗ і гуманітарну допомогу надавали працівники підприємства.

Політична організація «Батьківщина» перейшла працювати у нове приміщення. 14 квітня відбулося урочисте відкриття за участю голови обласного представництва партії «Батьківщина». Він зауважив, що політична організація планує працювати в кількох напрямках. По-перше, підтримувати волонтерів. Друге – допомагати жителям міста отримувати субсидії, третє – у цьому приміщенні будуть вести прийом депутати обласної ради від ВО «Батьківщина».

Крім того, в цьому приміщенні базуватиметься заводська молодіжна організація «Енергія». Молодь заводу часто бере участь в акціях, які відбуваються в місті. Один з останніх заходів, співорганізаторами якого стали члени молодіжної організації «Енергія», - «Зробимо Україну чистою!».

На урочистому відкритті нового приміщення були присутні також нові члени організації, представники ГО «Веста» та молодіжної організації «Енергія». Зокрема, в новому складі партії «Батьківщина» Южного: Вадим Назаренко -  депутат Южненської міської ради, Віталій Размериця – заступник голови профкому ОПЗ, Сергій Чернишов – голова ФСК «Химик» , Олександр Скрипник – начальник одного з цехів ОПЗ, Марія Сікора – вихователь дитячого садку.

Найближча акція, яку планують провести волонтери ГО «Вєста» - збір допомоги для переселенців з зони АТО. Нагадуємо, що «Вєста» опікується одним з санаторіїв села Сергіївка. Там вже майже рік перебувають близько 400 жителів Донбасу. В основному це сім’ї незахищеної категорії – багатодітні та такі, що мають дітей-інвалідів.

Переселенцям потрібен одяг, взуття, медикаменти. Починаючи збір речей, южненці зв’язуються з адміністрацією і намагаються підібрати гуманітарний вантаж таким чином, щоб продукти харчування та речі були необхідні.

На гроші, які надають жителі Южного, волонтери купують, в основному, продукти харчування. Керівництво санаторію гроші не приймає, розповідають активісти ГО «Веста». Бо суми, які необхідні для погашення боргу за комунальні послуги – величезні і силами волонтерів їх не погасити. Проте продукти харчування потрібні у великій кількості.

Збір речей та продуктів харчування волонтери планують проводити у травні. Про дні початку збору та дату поїздки до Сергіївки буде повідомлено додатково на сайті «Re:пост».

Нове приміщення Южненського осередку політичної організації «Батьківщина» знаходиться за адресою проспект Леніна, 9, вхід з боку парку кованих скульптур. Працює організація з 10 до 18 години.

 
 
Яндекс.Метрика