Re:пост

joomla

До складу Южного можуть увійти два населені пункти. В місті збирають підписи про приєднання і Нових Біляр (документи)

c_6021ce3d0657d396a4a95bdf44edaecc.jpg — 40.80 Kб

 Які населенні пункти до яких приєднаються можна дізнатися з сайту Одеської обласної адміністрації. Згідно новому плану Сичавка та Кошари будуть приєднанні до Южного. У Южненському виконкомі не згодні з таким моделюванням громад. В місті починають збір підписів, від імені мешканців населених пунктів, про приєднання Нових Біляр до Южного.

В документі, що оприлюднений на сайті обладміністрації, селище Нові Біляри увійдуть до Візирської сільської ради. Також до складу Візирки зараховані ще 16 населених пунктів. Загальна площа об’єднаних територій складатиме 23,9  тис. га, кількість жителів – 9498. В селищі Нові Біляри офіційно прописані 202 людини, загальна площа – 2,4 тис. га.

Южне за рахунок Сичавки та Кошар має збільшитися майже на 2 тисячі жителів, земель додасться  на 7,4 тис. га. Загальна площа об’єднанних  южненських і сичавських земель становитиме 15,8 тис. га.

Перспективний план у такому варіанті не сподобався Южненському виконкому. В місті розпочато збір підписів про приєднання до Южного і Нових Біляр. На користь такого приєднання у листі наводяться історичні факти та сучасні обставини. В документі, який пропонують підписувати жителям Южного та Нових Біляр, йдеться, що «мешканці Нових Біляр працюють на підприємствах і в установах міста Южного, народжують дітей та лікуються у Южненській лікарні, близько 50 дітей відвідують южненські школи, займаються у спортивних секціях та різноманітних гуртках».  

Лист адресований голові Одеської обласної адміністрації Ігорю Палиці, копії будуть надані Южненському міському голові Володимиру Новацькому та  в.о. голови Новобілярської селищної ради Комінтернівського району Одеської області, Мартиновій Жанні Борисівні, і депутатам Новобілярської селищної ради.

Питання «Про схвалення проекту перспективного плану формування територій громад Одеської області» планується винести на розгляд Одеської обласної ради 29 травня.

Нагадуємо, раніше міський голова Южного Володимир Новацький виступив з ініціативою об’єднати всі населенні пункти від Южного до Одеського припортового заводу.

 
 
Яндекс.Метрика