Re:пост

joomla

На засіданні Южненського виконкому обговорювали підвищення квартплати

vikonkom_zayavka.jpg — 27.75 Kб

Квартплата має бути підвищена. Про це доповів Андрій Шестов на засіданні Южненського виконкому. Зокрема, в МЖКЦ порахували, що економічно обґрунтована ціна  має складати 3 гривні 18 копійок за м2. Це майже на одну гривні більше, ніж сплачують жителі Южного зараз.

Андрій Шестов необхідність підвищення тарифів за квартплату пояснює тим, що за останні два роки значно зросла вартість електроенергії та інших витратних матеріалів. Крім того, МЖКЦ здійснює ті роботи, які не вказані у старому тарифі.   

-   Добавились те работы, которые раньше мы делали либо за дополнительные средства либо не делали вообще. Основные дополнительные работы, которые не были учтены в предыдущем тарифе – это ремонт козырьков в жилых домах. На сегодняшний день у нас уже более 300 заявлений. Кроме того, обслуживание элеваторных узлов. Мы делаем реконструкцию элеваторных узлов, туда ставим дорогостоящее оборудование. Стоимость каждого элеваторного узла ориентировочно 200 тысяч гривен. Для того, чтобы обслуживать нам необходимы дополнительные средства, потому что сантехникам такую работу проводить нельзя.

-   Мы просим вас утвердить нам те затраты, которые мы производим. У нас люди работают в ночные и праздничные дни. В предыдущем тарифе это не было учтено, но тем не менее у нас дежурная группа работает круглосуточно. Средний тариф по городу. Который мы просим вас утвердить 3,18 с квадратного метра. На сегодняшний день тариф составляет 2,42.

На сьогоднішній день, згідно старого тарифу, МЖКЦ надає більше 20 найменувань послуг.

Члени виконкому прийняли рішення не підтримати нові тарифи на квартплату. Міський голова пояснив, що це питання буде винесено на обговорення депутатського корпусу. У проекті рішення сесії буде запропоновано покривати різницю в тарифі з міського бюджету.

-   Это очень серйозный вопрос. Вопрос стоит так, либо существует МЖКЦ, либо не существует. Потому что на старых тарифах оно существовать не может, как мне доказываю специалисты. Значит нужно подымать тарифы для людей. Учитывая ситуацию в стране, положение людей мы знаем – люди платить не в состоянии. Поэтому мы будем выносить на сессию городского совета, о том чтобы «забить» эти деньги в бюджете и погашать разницу. Пока есть такая возможность.

-   Кроме того, у нас еще по закону в тариф должны войти внутридомовые ремонты. Внутриквартальные проезды – тоже должны войти в тарифы. Это по закону. Но это мы погашаем из бюджета. Наприклад, на поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів виділяємо 1,9 мільйона. А всього із міського бюджету – це на поточний ремонт під’їздів, внутрішньобудинковий ремонт швів виділили 1,3 мільйони гривень. І в сумі ми погашаємо, без тих грошей, про які йде мова, 3,3 мільйона.  

Члени виконкому прийняли рішення про те, аби відмовити МЖКЦ у намірах підвищити тарифи для населення. Питання відшкодування різниці з міського бюджету обговорюватимуть депутати на сесії міської ради, яка відбудеться 23 липня.

Крім квартплати, на засіданні Южненського виконкому, яке відбулося 21 липня, обговорили ще 33 питання.

 
 
Яндекс.Метрика