Re:пост

joomla

У Палаці культури кандидати розкажуть, з якою програмою ідуть на вибори. Запрошуються жителі Южного

zustrish_zayavka.jpg — 35.34 Kб

Територіальна виборча комісія представила графік зустрічей кандидатів з виборцями. Жителі міста мають нагоду поставити свої запитання потенційним мерам та депутатам. Зустрічі відбуватимуться два дні.

Першими перед присутніми виступатимуть кандидати  на посаду міського голови. Зустріч відбудеться 17 жовтня з 10 по 12 годину у великій залі Палацу культури. Кандидати на посаду міського голови матимуть час для виступу, потім відповідатимуть на питання виборців. Формат зустрічі передбачатиме 10 хвилин для кандидатів на презентацію своєї програми і від 5 до 10 хвилин – на питання від жителів.

Кандидати в депутати в Одеську обласну раду виступатимуть з 12 до 14 години також 17 жовтня. Формат зустрічі такий самий, як і для претендентів в мери.

Зустріч з кандидатами у депутати до Южненської міської ради пройде 18 жовтня. Виступи кандидатів триватимуть 4 години – з 10 до 14. Перед присутніми виступатимуть або лідер партії, або перший номер у списку. Виступ також передбачатиме 10 хвилин і відповіді на питання до 10 хвилин.

Зустріч проводиться для того аби жителі міста мали нагоду поспілкуватися з кандидатами та визначитися з тим, за кого віддавати свій голос. На зустрічі запрошуються всі жителі міста.

Нагадуємо, місцеві вибори відбудуться 25 жовтня

 
 
Яндекс.Метрика