Re:пост

joomla

Виборчі бюлетені вже привезли до Южного

buleteni_zayavka.jpg — 31.21 Kб

Територіальна виборча комісія вже отримала бюлетені. З 19 жовтня вони знаходяться у спеціальному приміщенні, у сейфі, під цілодобовим наглядом правоохоронців.

На Южне прийшло 19523 екземплярів бюлетенів на кандидатів на посаду міського голови, 19523 – на кандидатів у депутати в міську раду і 19516 – на кандидатів в депутати в Одеську обласну раду. Виборців у Южному 19425.

Виборчі бюлетені розрізняються по розміру і кольору. Бюлетені на посаду міського голови – рожеві, на кандидатів у депутати до Южненської міської ради – жовті, до Одеської обласної ради – блакитні. На бюлетенях до місцевих органів влади буде герб Южного, до Одеської обласної ради – герб Одеси.

22 жовтня члени ТВК почнуть роздавати бюлетені представникам дільничних комісій. На дільницях основний документ виборів буде зберігатися до дня голосування у сейфах і під цілодобовою охороною міліції.

Все необхідне для проведення виборів вже є, розповіли «Репост» у ТВК. Закуплені пломби для урн, печатки для ДВК, приміщення до прийому виборців готові. 25 жовтня виборці зможуть прийти проголосувати з 8 до 20 години.

 
 
Яндекс.Метрика