Re:пост

joomla

Виборчі дільниці Южного до дня голосування повністю готові - ТВК

vid_bul_zayavka.jpg — 38.25 Kб

Виборчі дільниці повністю готові до дня голосування. Це засвідчили представники місії ОБСЄ 24 жовтня. Вони приїхали в Южний напередодні виборів для того аби перевірити як місто підготувалося до недільного прийому виборців.

Представники місії ОБСЄ обійшли всі 9 дільниць у місті Южному. Про це «Re:пост» розповіла голова Южненської ТВК Олена Баранецька. У приміщеннях встановлені кабінки і проведено прибирання. Бюлетені пораховані. Розбіжність у 5 екземплярів встановлена лише на одній ділянці. Цей факт зафіксований у протоколі.

Бюлетені ТВК видавала 22 жовтня, у четвер. Представники дільничних комісій доставляли їх у супроводі міліції. Цього року бюлетені транспортували під посиленою охороною у зв’язку з проведенням слідчих дій, які проводилися у четвер у будівлі Южненського виконком.

На процес видачі бюлетенів проведення обшуку не вплинуло, зазначила Олена Баранецька. Члени територіальних комісій отримали бюлетені згідно запланованого графіку. До процесу видачі бюлетенів слідчі, які перебували цього дня у виконкомі, допустили і журналістів.

-   Ми звернулися до прокурора, який проводив общук. Він сказав, що вони нам не будуть перешкоджати, хоча до цього моменту жодної людини у виконком не пускали. Навіть ми, представники виборчої комісії, могли увійти тільки з посвідченням і паспортом. Потім, коли ми до нього звернулися, і сказали про те, що у нас запланована ця процедура і за законом ми це маємо зробити і він сказав, що ми можемо це зробити. До нас ця перевірка жодного відношення не має. Ми працювали у звичайному режимі і нам ніхто не заважав. Але для більшої безпеки ми попросили міліцію супроводжувати бланки бюлетенів від кімнати, де вони знаходилися до дільниці.

Виборчі дільниці відкриються 25 жовтня о 8 годині ранку. Проголосувати можна буде протягом дня до 20 години. Після 20.00 дільниці закриються і члени виборчої комісії будуть проводити підрахунок голосів.  

 
 
Яндекс.Метрика