Re:пост

joomla

Депутати 17 листопада будуть затверджувати нову назву проспекту Леніна та обирати заступників міського голови

12243757_791745954269976_1233360344_n.jpg — 44.74 Kб17 листопада відбудеться третє пленарне засідання сесії Южненської міської ради. На розгляд депутатів будуть внесені кандидатури на посаду заступників міського голови, регламент, кількісний і персональний склад членів виконкому, нова назва проспекту Леніна та інше. Всього до порядку денного внесено більше 40 питань.

Двоє представників «Опозиційного блоку»  можуть стати заступниками міського голови. Це Дмитро Любівий та Андрій Шестов. Володимир Новацький 17 листопада буде пропонувати депутатам затвердити Дмитра Любівого на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальника управління інвестицій та економічного розвитку.

Андрій Шестов може змінити посаду начальника МЖКЦ на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів радиначальникауправління житлово-комунального господарства.

Людмила Паскаль може знову очолити фінансове управлінні та залишитися на посаді заступника міського голови. В проекті рішення депутатам пропонують затвердити її на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів радиначальникафінансового управління.

Лариса Шегіда, згідно проекту рішення, залишатиметься на посаді керуючої справами Южненського виконкому.  

До складу виконкому пропонується внести 11 осіб. Це представники підприємств та установ міста, а також виконавчої гілки влади.

Зокрема:

1. Новацький Володимир Миколайович – міський голова;
2. Шегіда Лариса Георгіївна – заступник міського голови - керуюча справами;
3. Паскаль Людмила Володимирівна -  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управляння;
4. Шестов Андрій Вікторович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник УЖКГ;
5. Любівий Дмитро Валерійович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник управління інвестицій та економічного розвитку;
6. Ігнатовський Євген Миколайович – секретар Южненської міської ради;
7. Мельник Антон Мартирович - начальник відділу оборонної та мобілізаційної роботи;
8. Синячов Ігор Андрійович – директор КЗ «Южненський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – центр позашкільної освіти –професійно-технічне училище)»;
9. Маслов Сергій В’ячеславович –голова  профспілкового комітету  ДП МТП«Южний»;
10.Севастьянов Валерій Миколайович – заступник директора ВАТ «Одеський припортовий завод»;
11. Гладушевський Олексій Лукич – голова профспілкового комітету Южненської філії  ДП «Адміністрація морських портів України» (Адміністрація морського порту «Южний»).

Щодо перейменування проспекту Леніна, депутатам запропонують дві назви – проспект Миру та вулиця Тараса Шевченка. Частина від вул. Будівельників до пр. Григорівського десанту  буде мати назву проспект Миру.А від пр.Леніна 7 до пр. Леніна 1, яка пролягає від вул.Новобілярської до вул.  № 3А – на вулицю Т.Г.Шевченка.      

Також на сесії будуть розглядаються бюджетні та земельні питання.

Нагадуємо, перше пленарне засідання відбулося 5 листопада, де затвердили секретаря ради. Також депутати збиралися 11 листопада на позачерове засідання, на яке запросили представників прокуратури розповісти щодо причин конфіскації виборчої документації.

Скріншот повного списку питань, що внесені до порядку денного другого пленарного засідання сесіії міської ради:

 
 
Яндекс.Метрика