Re:пост

joomla

На останньому виконкомі децентралізували систему освіти Южного.

12270432_791830327594872_190583348_n.jpg — 35.62 KбОстаннє засідання старого складу виконкому відбулося 16 листопада.

11 питань порядку денного було розглянуто членами виконкому. Жваву дискусію викликало питання про розширення автономії загальноосвітніх навчальних закладів Южного.

Южненські школи змінять статус та стануть юридичними особами, які мають самостійно вести господарську діяльність та бухгалтерський облік.

 

  

Для Южного 2015 рік, виходячи зі звіту начальника управління економіки Наталі Гнєушевої, став роком економічного зростання.

Южний, у економічному розвитку, є найефективнішим серед всіх міст Одеської області.

Одеський припортовий завод лідер серед підприємств області.

Южнеський порт найпотужніший порт в Україні, по зрівнянню з показниками Ільічівського, Одеського, Ізмаільского та Миколаївського.


6 питання про затвердження розпорядження міського голови «Щодо розширення автономії загальноосвітніх навчальних закладів міста Южного» викликало дискусію. Основою розпорядження є самостійність закладів освіти у фінансових питаннях та веденні господарської діяльності і бухгалтерського обліку. Слово взяла, член виконкому, директор авторської школи – Надія Гузик.

Вона відзначила, що згідно розпорядження школи мають ще цього року знайти бухгалтерів, які б мали досвід та бажання працювати на маленьку державну зарплатню.

Спеціалісти централізованої бухгалтерії ОКСМП, до якої, поки що, входили всі южненські школи, мають багатолітній досвід роботи. Знайти на місце таких фахівців у кожну школу до кінця поточного року не можливо, на погляд Надії Валентинівни, адже на зарплату у 1 751 гривну спеціалісти не хочуть погоджуватися.

Директор попросила допомогти у питанні пошуку бухгалтерів, адже власний досвід підбору кадрів на цю посаду, не дав позитивних результатів, розказала Надія Валентинівна.

Майя Наконечна – начальник управління ОКСМП відмітила, що згідно розпорядження міського голови, в централізованій бухгалтерії буде скорочення штатних одиниць, з тим, щоб, перейти у заклади освіти. Але повністю бухгалтерія не зникне, вона буде робити зведений облік коштів у закладах освіти.

Кожен директор школи, як засвідчила Майя Петрівна, буде самостійним у своїй діяльності, не тільки як юридична особа, а і як фінансово-господарський діяч, тому що цей важливий пункт діяльності був покладений на централізовану бухгалтерію, а школи займались лише навчально-виховною діяльністю. Тепер фінансова відповідальність буде лягати на плечі директорів южненських шкіл.

Такий досвід роботи є у загальноосвітній школі №2. Директор Ігор Синячов вже 25 років веде саме таку діяльність у своєму навчальному закладі, навела приклад Майя Петрівна.

Також, підтримав питання про складну ситуацію із пошуком бухгалтера Тарас Прокопечко - директор НВК ім Чорновола. Він підкреслив, що самостійність його, як директора школи не лякає, але саме бухгалтерська робота потребує високого оцінювання, адже це велика відповідальність та навантаження. Люди, яких він знаходив на цю посаду, просто слухати не хотіли про зарплатню у 1700 гривень.

Незважаючи на дискусію та непорозуміння, рішення було проголосоване, хоча і не одностайно.

Передостаннім питанням став звіт про виконання бюджету 2015 року. Доповідачем стала Людмила Паскаль, яка після лікарняного вже приступила до виконання своїх обов'язків начальника управління фінансів.

 
 
Яндекс.Метрика