Re:пост

joomla

На найближчому засіданні Южненська міська рада буде розглядати питання про визнання Росії агресором

sesiya_zayavka.jpg — 34.96 Kб

 До порядку денного сесії Южненської міської ради внесено два варіанта питання, що стосуються визнання Російської Федерації державою-агресором. Проекти рішення оприлюдненні на офіційному сайті міської ради Южного. У додатку запропонований текст заяви, за який мають проголосувати депутати.

Проект рішення підготувала депутат Южненської ради від партії «Наш край» Вікторія Сандюк. «Южненська міська рада заявляє про однозначну підтримку Звернення Верховної Ради України, відповідно до якого Російська Федерація визнається державою агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР» - терористичними організаціями». – йдеться у тексті заяви.

У разі підтримки цього проекту рішення депутатами Южного, його буде направлено до Верховної ради України.

Всього до порядку денного внесено рекордне число питань – більше ніж 90. Це один з найбільших переліків в історії Южненської міської ради. Депутати мають визначитися з заступниками міського голови, затвердити персональний склад виконкому, затвердити низку земельних питань, а також розглянути проект бюджету на 2016 рік.

Щодо кадрових питань. Володимир Новацький на посаду заступника та начальника УЖКГ пропонує Дмитра Любівого. Лідер «Опозиційного блоку» раніше був секретарем ради. Нагадуємо, кандидатуру Дмитра Любівого мали винести на засідання сесії міської ради 17 листопада на посаду заступника міського голови і начальника управління інвестицій та економічного розвитку. На посаду заступника міського голови і начальника УЖКГ міський голова пропонував Андрія Шестова, який нині очолює МЖКЦ і є депутатом Южненської міської ради від «Опозиціного блоку».

17 листопада кадрові питання так і не були винесені.

На сесію, що відбудеться Володимир Новацький пропонуватиме Людмилу Паскаль на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальника фінансового управління Южненської міської ради.

Ларису Шегіду на посаду керуючого справами виконавчого комітету Южненської міської ради.

До складу Южненського виконавчого комітету мають увійти 12 представників різних сфер міста. В проекті рішення, що оприлюднений на офіційному сайті, у переліку пропонується 10 осіб.

Один з найбільших проектів рішень стосується міського бюджету 2016 року. Планується, що доходи міського бюджету складатимуть 228 208,383  тис.грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету - 215 683,900 тис.грн., доходи спеціального фонду міського бюджету - 12 524,483 тис.грн. Бюджету розвитку 52,630,430 тис.грн.   

Більш детально з проектом рішення міського бюджету на 2016 рік можна ознайомитися на офіційному сайті Южненської міської ради.

 Засідання сесії Южненської міської ради відбудеться 22 грудня.

 
 
Яндекс.Метрика