Re:пост

joomla

Про хід Сесія Южненської міської ради

IMG_8222.JPG — 40.60 KбНа третє засідання сесії Южненської міської ради було винесено рекордне число питань – майже 100. За те, аби відкрити засідання проголосувало 22 депутати.

На початку сесії міський голова запропонував перенести близько 10 питань на наступне засідання.  

Микола Муравський, депутат від Партії Простих людей, у своєму виступі підняв проблему щодо недосконалого вивчення питань у депутатських комісіях.

Він наголосив на тому, що багато питань депутати не змогли вивчити у повному обсязі, через те, що питань дуже багато. Микола Муравський вважає, що це було зроблено навмисно.

Володимир Новацький відповів на питання депутатів і наголосив, що сумнівні питання були зняті.

Начальник управління економіки запропонувала депутатам переглянути стратегію міста Южного до 2020 року.  Візуалізація була представлена на екрані. 

Запис прямої трансляції:

Володимир Новацький заявив, що у найближчі роки почнеться будівництво гуртожитку для працівників бюджетної сфери. На це було отримано погодження в Одеській обласній раді, з бюджету області також будуть виділені кошти. Проте міська казна міста має виділити майже у три рази більше грошей, доповів міський голова.

Депутати прийняли рішення про безкоштовне перевезення жителів Южного по внутрішньо міському маршруту громадським транспортом. 

Програму енергозбереження в комунальній сфері депутати прийняли 22-ма голосами. Міський голова наголосив, що найближчі роки така програма буде пріоритетною. Депутати також прийняли низку програм комунальних підприємств та ЗМІ, прийняли зміни до Статутів навчальних та позашкільних закладів освіти.

Міський голова розповів про план ремонту пішохідних доріжок та доріжок безпеки. Депутати прийняли рішення  про ремонт у третьому та четвертому мікрорайоні. Депутати також наголосили на необхідності встановлення дорожніх знаків на проїзній частині. Зокрема, і на новій дорозі вздовж готелю «Еллада».

Після розгляду низки земельних питань, депутати пішли на перерву. Після перерви розглядатимуть кадрові питання, бюджет міста на 2016 рік та проект рішення щодо звернення депутатів Южненської міської ради про визнання Росії країною-агресором.

 

Про бюджет наступного року доповіла в.о. заступника міського голови та начальника фінправління  Людмила Паскаль. Бюджет на 2016 рік соціального направлення і з орієнтуванням на водопровідно-каналізаційні роботи в місті – пояснив міський голова. За проголосували - 21 депутат, утримався - 1.

Про нову структуру апарату Южненської міської ради доповіла в.о. керуючої справами Лариса Шегіда. Штат виконавчого апарату складатиметься зі 107 спеціалістів. Лариса Шегіда розповіла, що згідно нових змін, які відбулися на законодавчому рівні, місцевим органам влади додалися управління та функції. У зв’язку з цим довелося додати кілька спеціалістів. Запропонували прийняти структуру зі штатом працівників 110 чоловік.

Микола Муравський звернув увагу на то, що така структура не була розглянута на профільній депутатській комісії. Володимир Новацький поставив питання про затвердження структури на голосування. За проголосували 20 депутатів. 

Микола Муравський звернув увагу на то, що така структура не була розглянута на профільній депутатській комісії. Володимир Новацький поставив питання про затвердження структури на голосування. За проголосували 20 депутатів.  

Міський голова вніс на посаду заступників двох кандидатів. За кандидатуру Людмили Паскаль на посаду заступника міського голови і начальника фінправління  проголосували 20 депутатів. За Дмитра Любівого на посаді заступника міського голови та начальника УЖКГ проголосувало 14 депутатів, проти – 4. За Ларису Шегіду на посаді керуючої справами проголосував 21 депутат.

Також було прийнято рішення затвердити кількісний склад Южненського виконавчого комітету 11 чоловік.  

За підтримку постанови Верховної ради України про визнання Росії країною-агресором та «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями проголосувало 15 депутатів. Опизіційний блок та представники партії "відродження" не підтримали пропозицію. Але рішення прийнято та буде направлено до ВРУ і оприлюднене у ЗМІ міста.

 
 
Яндекс.Метрика