Re:пост

joomla

Виконком та сесія нагодували дітей, врятували культуру та забрали приміщення у СЕС

sessiya_zayavka_12.jpg — 34.47 KбСесія міської ради розпочалася відразу після закінчення засідання Южненського виконкому. Засідання сесії 12 січня тривало 20 хвилин. Основне питання стосувалося міського бюджету на 2016 рік. Крім того, депутати мали розглянути ще 5 питань.

 Перше засідання нового складу Южненського виконкому тривало недовго. Міський голова пояснював новим членам виконкому основні питання, які стосувалися дофінансування соціальних програм міста южненським бюджетом. Володимир Миколайович декілька разів наголосив на тому, що державних субвенцій не вистачає на потреби працівників соціальної сфери міста. Тому Южний має докласти ще коштів.

Важливими питаннями на виконкомі стали: харчування дітей 1 - 4 класів та підвищення сплати за навчання у Южненскій дитячій школі мистецтв на 20%. Доповідала про це начальник управління ОКСМП, Майя Наконечна. Вона пояснила, що згідно нового Закону, харчування дітей 1- 4 класів у школах не передбачено. Але Южний не може цього допустити, тому необхідно виділити з бюджету додаткові кошти. Отже, лишається колишнє співвідношення у розмірі 40% (сплачує місто), 60% (батькі). Пільгові категорії дітей мають харчуватися у школах, згідно Закону, безкоштовно. Члени виконкому підтримали цю пропозицію.

В 2016 році в Южному зросте сплата за навчання у дитячій школі мистетств на 20%. Таке рішення було приняте в управлінні освіти у зв'язку з підвищеннями, які відбулися в країні за останні кілька років. Крім того, нове законодавство України вимагає взагалі відпустити такі учбові заклади на хозрозрахунок. Аби не зруйнувати важливу ланку южненської освіти, було прийнято рішення лише підняти оплату. Тому 80% за навчання у ЮДШМ сплачує бюджет міста, а 20% - батьки. Ця пропозиція також була підтримана. 

Через 20 хвилин після засідання виконкому розпочалась сесія Южненської міської ради. На початку якої депутат Микола Муравський вийшов на трибуну аби оголосити заяву. Міський голова не давав йому слова, наполягаючи на тому, що виступи депутатів на початку засідання мають стосуватися лише порядку денного і депутат вимагає слова всупереч регламенту. Проте Микола Муравський взяв слово і озвучив заяву, відносно своєї колеги, яка пройшла по списку від партії "Прості люди" - Тетяни Сергєєвої.

Зокрема, за словами Миколи Муравського партія "Простих людей" Южного більше не несе відповідальності за голосування Тетяни Сергєєвої. На минулій сесії вона проголосувала всупереч позиції цієї політичної організації.

Раніше в ефірі студії «Re:пост – online» Микола Муравський сказав, що Тетяна Сергєєва проголосувала за призначення Дмитра Любівого на посаду заступника міського голови і утрималася при голосуванні за рішення відносно визнання Росії, як країни агресора. І саме ці два питання ідуть в супереч позиції партії "Простих людей" Южного.

Після сесії Тетяна Сергєєва прокоментувала "Re:пост" заяву на сесії голови партії "Простих людей". Вона сказала, про те, що знала, що Микола Муравський буде виступати, але думала, що це буде більш серьозна промова. Тетяна розповіла, що постійно працює над питаннями, які стосуються її округу і на публіку працювати не хоче.

На питання, чому вона пішла в суперіч позиції партії щодо посади Дмитра Любівого, депутат відповіла, що в їхній партії не було консолідованого рішення щодо голосування за заступників. А також, про її позицію колега знав. Як пояснила депутат, вона вирішила не тягнути із призначенням на посади заступників, щоб швидше депутатський корпус вступив у свою роботу.

Емоційно відбулося обговорення питання про переселення Южненського суду в приміщення де нині перебуває СЕС. Коли міський голова виніс його на розгляд, слово попросили співробітники лаборатоного відділення СЕС. Після невеликої перепалки між Володимиром Новацьким та працівниками санепідемстанції, міський голова поставив питання на голосування.

«За» проголосували 19 депутатів. Рішення прийнято – суд переїде в будівлю СЕС. Один з аргументів, який навів міський голова: свого часу у Южного забрали СЕС, якщо не буде у суддів нормальних умов для роботи – заберуть і суд.

Людмила Паскаль, заступник міського голови та начальник фінансового управління доповіла про зміни, які необхідно внести в міський бюджет, у зв’язку з останніми правками у деякі законодавчі норми, прийняті депутатами Верховної ради. Стосуються зміни в першу чергу соціально незахищених категорій населення. Фінансування деяких груп людей міський бюджет Южного вимушений взяти на себе.  

На завершення міський голова доповів про ситуацію відносно дороги «Одеса-Южний». Він розказав, що зараз у виконкомі готується низка заходів і пропозицій, які будуть направлені в різні інстанції.

Повні версії засідання виконкому та сесії від 12 січня можна переглянути тут:

 
 
Яндекс.Метрика