Re:пост

joomla

120 днів після виборів: опозиція – розділилася, влада – укріпилася і всі прагнуть допомогти пенсіонерам Южного.

Ukraine2.jpg — 51.36 Kб

 Передвиборчі обіцянки, запекла боротьба та сам виборчий процес у 2012 році вже позаду. Кандидати, які отримали бажаний мандат, тепер у Верховній раді намагаються вирішувати проблемні питання своїх обранців, принаймні саме на це розраховують ті, хто за них голосував. А як на місцях ведеться робота у колишніх партійних штабах, теперішніх приймальнях, намагався з’ясувати Re:пост.

Нагадуємо, що до парламентського складу Верховного законодавчого органу України, минулого року від 139-го округу, куди входить Южне, намагалися потрапити 4 кандидати мажоритарника: від партії влади – Олександр Пресман, Обєднана опозиція – Олександр Горін, КПУ - Євген Царьков, від партії «УДАР» – Ольга Герасим’юк. Так до парламентського складу українці робили вибір із 24 партій.

З дня голосування пройшло рівно 4 місяці. Re:пост зацікавило: чим займаються увесь цей час партійні осередки? Виявилося, що колишні штаби перетворилися на громадські приймальні. Re:пост зустрівся з лідерами місцевих організацій політичних партій і вони нам розповіли про свою діяльність за ці 4 місяці 

Об’єднана опозиція, яка раніше складалася із партії «Фронт змін» та «Батьківщини» – розділилася. Так в Южному працюють дві окремі приймальні: одна знаходиться за адресою Григорівського дес..30-16 (ФЗ). Кожного дня до приймальні звертаються із проханнями близько 10-ти відвідувачів. Олександр Горін – лідер партійної організації «Фронт змін» у Южному, а також депутат южненської міської ради, розповів, що веде прийом громадян кожної п’ятниці з 14.00-17.00. Всі звернення Олександр розглядає особисто. Так, нещодавнє прохання підприємців Южного допомогти розібратися у питанні перенесення розважального комплексу із центру Южного у інше місце, було активно підтримано. Він, як голова комісії по ЗМІ, надав розголосу резонансній темі на одному з одеських каналів. Публічність проблематики викликала бажання у місцевій владі відшукати компроміс. Нарешті протягом двох тижнів рішення знайшлося – розважальний комплекс має бути перенесений, до парку Приморський , що дасть можливість і підприємцям працювати на користь, та не заважати городянам на головній вулиці міста.

«Батьківщина» представлена у Южному в численності 360 чоловік, у 2007 році вона нараховувала 96 активістів. Голова - Яценко Віктор Вадимович. У южненській раді є два представника цієї політичної партії. Робота приймальні, за словами партійців, ведеться за адресою Приморська 11, з 10 до 13 години. Проте під час відвідання Re:постом, нажаль приймальня не працювала та взагалі відшукати офісне приміщення партійного об’єднання не вдалося. За словами члена партії основною з поствиборчих робіт стала так звана соціальна програма: пішохідна доріжка на вул. Приморський. А також члени партії склали лист – звернення до кабміну, із проханням розібратися у питанні реорганізації СЕС в Южному. Зараз вони готуються до обласного партійного з’їзду, де розглядатимуться важливі питання, щодо плану роботи на поточний рік.
          

КПУ – її приймальна знаходиться за адресою Леніна 5, у підвальному приміщенні. Голова об’єднання, Степанов Владислав Георгійович – перший секретар Южненского міськкомітету Комуністичній партиї України.
Партія КПУ отримала несподіваний результат на виборах у 2012 році – 16% южненців проголосувало саме за неї, а це 1975 чоловік. Так чисельність прихильників до найстаршої партії України у Южному виросла майже у 10 разів. Але незважаючи на це кількість її членів складає всього 22 чоловіка. Проте КПУ має свій голос у місцевому виконкомі – депутат від комуністичної парті Вадим Назаренко.
Протягом трьох місяців до громадської приймальні звертається небагато городян. Але громадська робота ведеться. КПУ допомагає ветеранам та пенсіонерам із передплатою на тижневу та щоденну пресу. 500 екземплярів газет безкоштовно отримують літні люди. Нещодавно відкрився «Центр з реабілітації дітей інвалідів міста Южного». За рахунок Компартії в приміщенні закладу було замінено одне вікно на пластикове. Однією з болючих тем – закриттям Южненської СЕС, зараз занепокоєнні члени партії. А також голова спілки має бажання не допустити реформування служби «Швидкої допомоги» у Южному.

Партія «УДАР» представлена у Южному у складі 8 чоловік, адже це наймолодша партія на політичній арені країни. Голова – Бігняк Олександр Олексійович. На прохання поговорити про плани та роботу партії, він відповів :пост, що зараз партійне об’єднання проходить перереєстрацію і поки що немає про що говорити. Офісне приміщення партії існує на вул. Приморській 11, але останнє засідання відбувалось там, як свідчать охоронці ще у грудні минулого року.
        

Партія регіонів існує у Южному з 2006 року, її незмінний голова - Дмитро Любивий, є членом партії із 2005року. Численність партії влади, у нашому місті складає 500 осіб. Партійна приймальня існує у місті за адресою пр. Леніна 19/3, у центрі міста. Часи прийому городян починаються із 10-ї до 17-ї години щоденно. У приймальній постійно працює двоє секретарів, також встановлено два телефони, що говорить про інтенсивність роботи. Кожного дня, до приймальні приходять люди, але більшість намагається отримати допомогу особисто, звертаючись до секретаря ради у часи його прийому. Після виборів владна партія не припинила традицію щомісячних зібрань. Також раз на місяць поповнюється рахунок у соц. аптеці міста на суму 2000 грн., забезпечуючи таким чином безкоштовними ліками людей, які потребують допомоги.
Партією був подарований прапор для Спілки воїнів-інтернаціоналістів та влаштований святковий обід. Постійна адресна допомога літнім людям та організаціям, які мають соціальне напрямок – є щоденної справою, так сказав Re:пост Дмитро Любівий.

Всього у Южному зареєстровано 68 партій, повну інформацію про це можна прочитати на офіційному сайті Головного управління юстиції в Одеській області 

 
 
Яндекс.Метрика