Re:пост

joomla

Re:пост – Інтерв’ю. Гість програми міський голова Володимир Новацький.

Будівельники та дорожники і досі не отримали гроші за роботи на набережній, вулиці Хіміків, за ремонт поліклініки – про це розповів Re:пост міський голова Володимир Новацький у підсумковому інтерв’ю. На сьогоднішній день бюджет винен будівельним організаціям близько 8 мільйонів гривень.

Тревога стосовно стану каналізаційного колектору залишається. В авральному порядку, у 2012 році, вдалося поміняти всього 1,5 кілометри труби. В аварійному стані залишається ще 24 кілометри напірного колектору, що ведуть від КНС до очисних споруд ОПЗ. 

Розповів міський голова і про кадрову політику в місті. Минулого року на комунальних підприємствах по кілька разів змінювалися керівники. Володимир Новацький каже, що директори звільнялися за власним бажанням.

На початку 2013 року Володимир Новацький був змушений лягти в Южненську лікарню через хворобу. Міський голова розповів, що перебував у одномісній палаті, харчувався разом зі всіма пацієнтами і на практиці відчув, що ще необхідно покращити в роботі медичних закладів міста.

 Пояснив Володимир Новацький і свою позицію щодо розміщення літніх розважальних площадок. Міський голова вважає, що всі об’єкти відпочинку мають бути за межами центральної частини Южного. Для підприємців будуть надані місця на території пляжно-паркової зони.

Не зважаючи на проблеми у фінансуванні об’єктів капітального будівництва Володимир Новацький переконаний, що у 2013 році у місті продовжуватимуться роботи з благоустрою. Міський голова обіцяє, що іншого вигляду набуде центральна частина пляжу. Детально про це дивіться у черговому випуску програми «Re:пост – Інтерв’ю».

 

 
 
Яндекс.Метрика