Re:пост

joomla

Засідання за сценарієм. У депутатів на столах під час сесії лежали листи з «рекомендаціями» як голосувати.

DSC_0073_zayav.jpg — 33.25 Kб

До порядку денного сесії міської ради було внесено п’ятдесят дев’ять основних питань та шість додаткових. Розпочалося обговорення з необхідності переглянути перелік. В результаті частину питань вирішили не обговорювати: вісім – зняті, п`ять – перенесені.

З порядку денного були зняті або перенесені такі питання:

№28.Про поновлення договору оренди на земельну ділянку від 07.02.2003 року № 91 під розміщення кафе, розташованого за адресою: Одеська область, м. Южне, пляжно-паркова зона, Багатопрофільної фірми «ПІР», яка діє на правах товариства з обмеженою відповідальністю;

29. Про поновлення договору оренди на земельну ділянку від 18. 03.2008 року за № 040851100019 під розміщення торгівельного кіоску з реалізації хлібобулочних виробів ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ОДЕСЬКИЙ КОРОВАЙ»;

30. Про поновлення договору оренди на земельну ділянку від 18. 03.2008 року за № 040851100020 під розміщення торгівельного кіоску з реалізації хлібобулочних виробів ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ОДЕСЬКИЙ КОРОВАЙ»;

31. Про внесення доповнень до рішення Южненської міської ради від 16.06.2011 року №248 – VІ «Про визначення переліку земельних ділянок, які виставляються для продажу на аукціоні окремими лотами, або права на які виставляються для такого продажу»;

40.Про скасування рішення Южненської міської ради від 11.10.2007 року № 488-V «Про надання дозволу суб’єкту підприємницької діяльності Кравцю Павлу Дмитровичу на оформлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га в довгострокову оренду терміном на 25 років для будівництва салону-магазину меблів та господарчих товарів за адресою: м. Южне, Одеської обл., мікрорайон індивідуальної забудови вул. Центральна, 32 із земель м. Южного»;

42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) у м. Южному Одеської області (масиви 39, 40, 41);

56.Про внесення доповнень до рішення Южненської міської ради від 14.12.2012 року №670-VІ «Про затвердження Плану діяльності Южненської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік»;

58. Про надання дозволу комунальному підприємству «Екосервіс» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 49 років, приблизною площею 0,2000га, для розміщення причалу за адресою: Одеська область, м. Южне, парк Приморський, із земель територіальної громади м. Южного Одеської області.

 Перенесенні на наступну сесію:

36. Про розірвання договору оренди на земельну ділянку за № 78 від 11.12.2002 року між Южненської міською радою та Відкритим акціонерним товариством «АТП-15142».

37. Про розірвання договору оренди на земельну ділянку за № 79 від 11.12.2002 року між Южненської міською радою та Відкритим акціонерним товариством «АТП-15142».

38. Про скасування рішення Южненської міської ради від 14.04.2011 року № 101-VІ «Про надання дозволу на оформлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приблизною площею 0,0050 га в довгострокову оренду терміном на 49 років фізичній особі-підприємцю під існуючим магазином промислових товарів за адресою: Одеська область, м. Южне, вул. Хіміків, 27 В».

39. Про скасування рішення Южненської міської ради від 05.11.2009 року № 1236-V «Про надання дозволу на оформлення технічної документації із землеустрою щодо укладання договору оренди на земельну ділянку під розміщення радіо передавальної антени, яка знаходиться за адресою: Одеська обл., м. Южне вул. Приморська в пляжно-парковій зоні Закритому акціонерному товариству «Український мобільний зв'язок».

41. Про скасування рішення Южненської міської ради від 22.06.2006 року № 49-V «Про надання дозволу Фонтанському сільському споживчому товариству на оформлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в короткострокову оренду терміном на 5 років приблизною площею 0,0243 га під розміщення магазину № 4 “М’ясо – овочі” за адресою: м. Южне, вул. Хіміків 23».

Міський голова пояснює необхідність зняти з розгляду таку кількість питань тим, що у депутатів не визначилося єдиної думки щодо голосування. За словами Володимира Новацького краще ці питання доопрацювати.

«Доопрацьовані» питання депутати мали у себе перед очима. Re:пост помітив на столах, переважно депутатів від Партії регіонів, невеличкі аркуші паперу. На них «рекомендації» як потрібно голосувати. Так, напроти номерів 2,3,4,5 написано «голосуем «ЗА»!!!». Це питання що стосувалися роботи студії телебачення «МиГ» та призначення нового керівника. Директором призначили Елладу Литвинчук, яка чотири місяці обіймала посаду редактора телебачення. Має юридичну освіту і є членом Партії регіонів. На офіційному сайті міста у колонці де вказано місце роботи і досі йдеться, що Еллада Литвинчук працює юристом в Южненській міській організації Партії регіонів.

Право на «вільне голосування» депутати отримали на питання під номером сорок вісім. Звучить воно так: Про надання дозволу комунальному підприємству «Екосервіс» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, площею 0,3231 га, для розміщення притулку для тварин за адресою: Одеська область, м. Южне, вул. Комунальна, із земель територіальної громади м. Южного Одеської області.

Обговоренню проблеми з безпритульними тваринами депутати приділили найбільше часу. Проте більшість представників депутатського корпусу, що просили слово, питання, судячи зі всього, навіть не читали. Адже під час виступу апелювали до представників «Спілки захисників тварин» і про те, що дозвіл мають надати КП «Екосервіс» дізналися лише під час дискусії.

«Вільне голосування» ні до чого не призвело. Більше ніж півгодини депутати виступали і врешті-решт Володимир Новацький запропонував перенести розгляд цього питання. Коли саме його знову винесуть на розгляд сесії на разі не відомо. Проте спеціалісти управління архітектури мають ще й запропонувати депутатам іншу ділянку землі.

 

Під питанням під номером п’ятдесят криється рішення про затвердження проекту внесення змін в детальний план території «Приморського парку та громадського центру м. Южного Одеської області». Депутати мали проголосувати за нову редакцію. Так само і по питанню під номером п’ятдесят два (Про затвердження структури та загальної чисельності апарату ради, апарату виконавчого комітету та виконавчих органів Южненської міської ради VІ скликання у новій редакції.)

П’ятдесят перше питання теж отримало позитивне рішення депутатів. У ньому йдеться Про затвердження відкоригованої комплексної схеми розміщення пересувних та стаціонарних тимчасових споруд в межах Приморського парку м. Южного Одеської області, затвердженої рішенням Южненської міської ради від 05.04.2012 р. № 486-VI. У «рекомендаціях» до цього питання йде ще роз’яснення: «розміщення рятувальників та медиків за пропозицією Козака». Сергій Козак – депутат Южненської міської ради, член Партії регіонів, Голова комісії з питань адміністративно-територіального устрою, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, цивільної оборони.

«Позитивно» депутати проголосували за питання що стосувалося внесення змін та доповнень до міського бюджету. А також за додаткові питання. Зокрема, депутати прийняли звернення до Національної ради з питань теле- радіомовлення щодо необхідності перенести канал Южненського телебачення з третього пакету у другий. Нагадуємо, що Нацрада внесла зміни до «Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору» і місцеві телеканали опинилися у межі «за 30».

Наступного разу депутати мають зібратися через місяць.

 
 
Яндекс.Метрика