Re:пост

joomla

«Для мене Южний – це завтрашнє. Це місто, в якому має статися все те, що має статися в нашому суспільстві, в Україні взагалі» - Ольга Герасим`юк.

Ольга Герасим`юк, відома журналістка і Народний депутат V та VI скликання, на кілька днів приїхала до Южного. Після виборів вже пройшло чотири місяці. Ольга Герасим`юк була кандидатом у Народні депутати по 139 мажоритарному округу.

Re:пост зустрівся з пані Ольгою аби поговорити на кілька тем. По-перше, ми поспілкувалися про політику, друге – про ту роботу, яку Ольга Герасим`юк проводить вже не будучі Народним депутатом VII скликання, ну і, звісно, дізналися про плани на майбутнє.

Ольга Володимирівна розповіла Re:пост про те, що зараз веде активну громадську діяльність. Незабаром буде зареєстрована всеукраїнська громадська організація, задача якої займатися гендерними проблемами. Пані Ольга відкрила секрет, що організація матиме назву «На рівних».

«Такий парламент недієвий, неефективний і роботи там не буде взагалі – розповідає Re:пост Ольга Герасим`юк, коли мова зайшла про події в Верховній раді – І не тільки тому, що відбуваються політичні  сутички, якось загострилася ця їхня конфронтація. Але я не бачу там достатнього професійного складу. Ви подивіться які законопроекти проштовхуються, вони не голосуються, але ми в пресі бачимо: як не одне антисоціальне рішення, то друге. Я хочу сказать, що це стосується не лише партії влади. Опозиція теж приголомшує своїми діями.»  

«Я маю надію реінкарнувати своє «Без табу». Тут, їздячи по Одещині, я зрозуміла, що всі мої глядачі – вони тут, тут народилися їхні діти і онуки, які виявляються це пам’ятають. Насправді я влаштувала собі побачення з частиною своєї аудиторії, яка є тут, на Одещині».  

«Я йшла сюди, розуміючи ситуацію. Ми тут працювали всього два місяці. І проти нас працювала вся машина, яка будувалася кілька років. Нашим завданням було просто розворушити це гніздо. І те що ми дістали один з найбільших результатів серед мажоритарників – 26 % ми мали, працюючи всього два місяці і дуже невеликою командою, і з відсутністю грошей» – розповідає в інтерв’ю Re:пост Ольга Герасим`юк.

Re:пост спілкувався з пані Ольгою в невеличкому кафе в центрі міста. Вона поділилася своїми роздумами про ситуацію в суспільстві, в медійному просторі, навколо себе. Про все це ви дізнаєтеся, переглянувши черговий випуск програми «Re:пост – Інтерв’ю».

 
 
Яндекс.Метрика