Re:пост

joomla

В Южном бум на загранпаспорта. В день принимают до 30 человек.

Golovna_centr.JPG — 86.38 KбЗагранпаспорта в Южном оформлять начали весной 2017 года. Шквал заявок на оформление этого документа наблюдается в миграционной службе города с 18 мая.

Специалисты утверждают, что бум снизился после того, как была разработана старая система очереди по записи на бумажке. Электронная очередь на сайте: "dmsu.gov.ua" заполнена до августа 2017 года, сообщили специалисты, причина тому - безвизовый режим для Украины со странами Евросоюза. 

Детальніше...

Розпочато апеляцію на рішення Комінтернівського суду, щодо об'єднання села Сичавки (відео)

Golovna_Sichavka.jpg — 93.59 KбПерше засідання апеляційного суду по позову депутатів Сичавської сільської ради відбулось 30 травня в Одесі. На засіданні були присутні дві сторони конфлікту: представники сільської ради та селяни, які їх підтримують, захищає інтереси в суді цієї сторони – безробітний Дмитро Гербей (за інформацією з інтернету юрист компанії ТИС vestnik.od.ua). Позивачами в суді стали депутати Сичавської сільської ради – Анатолій Пліско, Хамза Бабумаратов та Валентина Дешко, адвокат, який захищає інтереси позивачів – адвокат Анастасія Хижняк. Наразі засідання Одеського апеляційного адміністративного суду зупинено до 13 червня, остаточне рішення не винесене.

Детальніше...

В Южном снова успешно прошли детские вело-гонки (фото, видео)

Golovna_velo.jpg — 94.29 KбСовет молодежи ОПЗ «Энергия» 20 мая провел четвертую по счету, и первую в этом сезоне, детскую велогонку, посвященную Дню Химика. Гонка прошла при поддержке Одесского припортового завода, Профсоюзного комитета ОПЗ, ВО "Батьківщина" Южный, Первого велопроката в г. Южный. Информационными партнерами стали студия телевидения "МиГ", сайт: "Rе:пост".

Детальніше...

Южненські провайдери чекатимуть на конкретні законодавчі акти, щодо блокування російських Інтернет - ресурсів

2017729.jpg — 55.60 Kб2 южненських провайдери ТЕНЕТ, Лантелеком поки що не блокуватимуть російські портали, які рішенням РНБО були заборонені в Україні. Провайдер КТВ вже заблокував ресурс Вконтаке. Групи двох южненських ЗМІ вже попередили своїх користувачів у групах в Вконтакте про те, що вони заблокують свої сторінки та запропонували користувачам приєднатись до аналогічних груп на Фейсбук.

Детальніше...

Бібліотека оголосила конкурс: «Одягнемо, друзі, вишиванки!»

zayavka_biblioteka_2.jpg — 46.80 Kб

День вишиванки - відносно нове свято, покликане сприянню єдності й культурного відродження всього українського народу. В 2017 році День вишиванки припадає на 18 травня.

Детальніше...

Субсидіантів в Южному за три роки збільшилось у десятки разів. Чи врятують державні гроші від комунального колапсу?

Golovna_subsidiya.jpg — 63.41 KбМонетизації субсидій, нібито, бути, заявив прем’єр-міністр 26 квітня. По 700 гривень держава має заплатити 1,5 мільйонам родин, які потребують допомоги у питанні оплати за комунальні послуги. Як дізнався «Rе:пост», в Южному кількість субсидіантів за 3 роки збільшилась майже на 70%. Домогосподарств, які отримують субсидії в Южному, на першу половину 2017 року більше півтори тисячі. Проте комунальні підприємства в опалювальний період, систематично потерпають від заборгованості від держави за субсидіантів. Чи запрацює в цьому році монетизація субсидій, для чого вона і як працює система нарахування субсидій в Южному, дізнавався «Re:пост».

Детальніше...

В Южном на 9 мая также прошла акция "бессмертный полк", закончился праздник победой конкурса "Сокол Джура"

Golovna_Parad.jpg — 93.90 KбТрадиционный парад на День Победы, 9 мая прошел в Южном. Во время парада в торжественной колонне были люди, принявшие участие в акции "бессмертный полк". В руках участники акции несли портреты родственников, погибших в ВОВ, а также сломанные березки, которые были посажены 2 мая. Никаких нарушений порядка во время парада и торжественной части празднования Дня Победы, в Южном не было. Все, кто пришел на празднование приняли участие в параде, посмотрели праздничный концерт, подготовленный коллективами ДК "Дружба", возложили цветы к памятнику воинам, а также попробовали солдатскую кашу.

Одним из нововведений празднования стал этап военно- патриотичной игры "Сокол Джура", где южненские старшеклассники показали свой уровень подготовки и патриотизм. 

Детальніше...

У Южному віртуальну подорож навколо Світу розпочали школярі разом з Юрієм Чебаном (фото, відео)

Golovna_Cheban.jpg — 97.60 KбПерший символічний пробіг на відстань 40 000 кілометрів відбувся сьогодні в НВК ім. Чорновола. Ідея долання глобальної відстані належить директору школи Тарасу Прокопечко. Пан Тарас, як колишній легкоатлет, не може уявити життя без руху, він постійно впроваджує активний спосіб життя у школі, яку очолює. І сьогодні, 5 травня, до заохочення дітей приєднався олімпієць – Юрій Чебан, який є випускником авторської школи. Разом з учнями він пробіг умовну тисячу кілометрів, роздав всім дітям автографи, зробив селфі та розказав про плани на майбутнє.

Детальніше...

Южненці зробили Україну чистою разом на всеукраїнській акції (фото, відео)

uioidutgh987.jpg — 93.50 KбВсеукраїїнська акція "Зробимо Україну чистою разом" масштабно пройшла в Южному. Взяли участь у акції южненські школярі, жителі міста, робітники ДП МТП "Южний". За півдня прибрано територію біля Сичавського ставу і не тільки, а також висаджені дерева та кущі в Южному.

Вперше в южненських акціях по прибиранню територій встановлені попереджувальні тематичні таблички. Одним з ключових моментів загальної толоки став процес прибирання ділянки пляжного відпочинку біля БРЛС (берегової радіолокаційної станції), ініціатором якого стали робітники ДП морського торгівельного порту "Южний".

Результатом акції стали 200 мішків бруду, зібраних біля Сичавського ставу та 3 повних вантажівки бруду після відпочивальників, які зібрали портовики, а головне - чиста територія для відпочинку тих, кому не байдуже майбутнє рідного краю.

Детальніше...

 
 
Яндекс.Метрика