Re:пост

joomla

Як Луцьк випереджає всю Україну в питанні енергоефективності та підтримки ОСББ, дізнався «Re:пост»

Golovna_Luck.JPG — 89.99 Kб«Re:пост» побував на семінарі в Луцьку наприкінці листопада цього року. Ціль семінару – показати досвід міста в питанні енергозбереження, підтримки ОСББ та дізнатися, як в Луцьку використовують альтернативні джерела енергії. Організаторами семінару став колектив  ГО «Український центр європейської політики»

Детальніше...

Реформа ДСНС, яка «спалить» стару систему, скоро відбудеться в Южному

Golovna_pojeji.jpg — 94.34 KбВ Україні восени розпочато реформу ДСНС. Її ініціатором став міністр внутрішніх справ - Арсен Аваков із своєю командою.

В наслідку реформи в Южному можуть виникнути добровольчі бригади пожежних, перестануть «нагинати» підприємців штучними перевірками, страхові компанії візьмуть на себе ті задачі, які зараз виконують інспектори з пожежної безпеки.

Детальніше...

В Южному діти, які написали листи про свої мрії - отримали подарунки

Golivna_Batkv_12.jpg — 93.39 KбАкція «Ялинка бажань», яку влаштували працівники Центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді в Южному урочисто пройшла 23 грудня. Дітей, які відвідують Центр, привітали в НВК ім. Чорновола, влаштувавши справжнє свято. Всі 33 листа, які написали хлопчики та дівчатка про свої новорічні мрії отримали відповідь у вигляді подарунка. На урочистий захід до дітей завітав Святий Миколай зі своїми помічниками. 

Детальніше...

Профсоюз ОПЗ учится механизмам вывода предприятия из кризиса на украинско - датском тренинге в Южном

Golovna_trening.jpg — 93.11 KбПрофсоюз ОПЗ провел тренинг, где экперты из украино-датского  проекта учили работников ОПЗ новым стратегическим принципам работы. Основная цель тренинга - как работать профсоюзa ОПЗ в кризисный период приватизации.

Семинар-тренинг прошел в гостинице "Эллада" ОПЗ в Южном с 19 по 21 декабря. Тренеры отметили сплоченность профсоюзных работников, заинтересованность в обучении, активность и наличие стратегий выхода из кризиса.

Детальніше...

Южненці оцінили роботу МЖКЦ та ОСББ міста в соцмережах та особисто

Skrin_opros_golovna.jpg — 95.45 Kб«Re:пост» зробив дослідження на тему «Хто краще обслуговує южненські будинки». Міській житлово-комунальний Центр чи діючі ОСББ міста, такий зміст опитування опублікований в пабліках на Фейсбуці та Вконтакті. Думки відвідувачів соцмереж розділились: Фейсбук впевнений, що ОСББ – це майбутнє, Вконтакті більшість вважає, що новим южненським домам краще в ОСББ, а старому фонду в МЖКЦ. Щоб з’ясувати, чому так думають южненці, ми запитали в МЖКЦ і в ОСББ Южного, як вони працюють, та що роблять на свої тарифи:

Детальніше...

Як обігріє южненські ОСББ держава та місцева рада?

RENEWED_Jacket.jpg — 84.23 KбПідтримувати ОСББ в Южному на місцевому рівні планують з 2017 року. Бюджет міста виділить 10 мільйонів гривень на співфінансування об’єднань. Також в банках Южного співвласники об’єднань можуть отримати так звані «теплі кредити» і вже наступного року планувати заходи по енергозбереженню.

Детальніше...

Новостворений южненський ОСББ вже планує подати до суду на рішення міської ради.

Golovna_OSBB.jpg — 89.08 Kб«Програма максимум» по створенню в Южному ОСББ на 2016 рік вже майже виконана. З 61-й багатоповерхівки в Южному на даний час 39 будинків створили об’єднання співвласників. Як розказують спеціалісти, до кінця року встигнуть зареєструватися ще кілька ОСББ.

Останнім часом активно допомагає у створенні ОСББ в Южному УЖКГ міста. ОСББ «Рідний дім Хіміків, 22» планує подати до суду на рішення міської ради, яке чотири роки тому віддало підвальні приміщення будинку у власність громади.

Детальніше...

Як інтернат в Одеській області перейшов на щепу, дізнався Re:пост на тренінгу від USAID

Golovna_5.jpg — 77.02 KбЕнергоефективність - задача номер 1, розповіли журналістам експерти USAID на тренінгу в Одесі. Також, організатори влаштували прес-тур в обласну школу – інтернат для дітей з вадами слуху.

Там впроваджуються заходи енергоефективності. Допомагає економити гроші, в тому числі, новий твердопалевний котел, який працює на щепі. За останні два роки завдяки цьому інтернат зекономив 480 тисяч гривень.

Детальніше...

В Южному пройшов мітинг пам’яті по жертвам Голодомору. Головні учасники - школярі (фото)

golodomor_zayavka.jpg — 49.96 Kб

В Южному на площі Перемоги відбувся мітинг пам’яті по загиблих від Голодомору українцях. Творчі колективи Палацу культури «Дружба» підготували тематичну програму. Перед присутніми виступили заступник міського голови, священнослужитель та очевидець, який розповів реальну історію про свою родину.

Детальніше...

 
 
Яндекс.Метрика