Re:пост

joomla

Молодежный совет ОПЗ приглашает присоединиться к всеукраинской акции

 В рамках всеукраинской акции «Зробимо Україну чистою разом», 29 апреля по всей стране запланированы масштабные «субботники». В Южном организацию экофестиваля взял на себя Молодежный совет «Энергия» ОПЗ. Основная цель акции -  напомнить жителям нашего города о необходимости бережного отношения к природе, правильного обращения с бытовыми отходами, а также  объединение общества, власти и бизнеса для разбора стихийных свалок.

Детальніше...

В Южному на честь Дня міста відбудеться конкурс - "Южний має талант". 16 вересня пройде кастинг

Golovna_talant.jpg — 94.12 KбВ Южному пройде конкурс - "Южний має талант". Участь у конкурсі можуть взяти всі, хто відчуває в собі схильність до вокального виконання та має танцювальні здібності. Кастинг на участь у конкурсі відбудеться 16 вересня в Палаці культури "Дружба". Переможці візьмуть участь у святковому концерті на День міста Южного - 24 вересня.

Детальніше...

В Одесі покажуть «Портрет солдата» очима журналістки

unnamed 2.jpg — 87.80 Kб

В Одесі 17 вересня о 17:00 в музеї сучасного мистецтва Одеси (вул. Белінського, 5) відбудеться відкриття виставки фоторобіт журналістки та фотографа Віки Ясинської «Портрет солдата». Фотографії носять напівдокументальний характер: портрети поєднані з цитатами воїнів, у яких відображені їхні думки, мотиви, переживання та військовий досвід.

Детальніше...

Клуб спортивного бального танцю "Мрія" чекає дорослих та дітей

TNC.jpg — 95.24 Kб

Южненський клуб спортивного бального танцю "Мрія" проводить набір дітей та дорослих. Перша зустріч на паркеті відбудеться 10 вересня о 19:00 в Палаці культури "Дружба" ОПЗ. Тренер колективу - Сніжанна Слесаренко хоче дати можливість всім, хто мріє про бальні танці - навчитися тонкощам цього мистецтва.

У колектив бального танцю "Мрія" чекають дітей від 5 до 8 років, а також дорослих різного віку. Заняття у новій групі колективу відбуватимуться у вівторок та четвер. 

Нагадуємо, що колектив бального танцю "Мрія" увійшов у збірну України по бальним танцям та представляв країну у Британії. Пара колетиву достойно представила Україну на чемпіонаті Блєкпуле

В Южном снова субботник. Очистим город от остатков зимы!

IMG_6557.JPG — 67.11 Kб"Re:пост" снова объявляет о субботнике. 15 марта в 11 утра, по адресу: Григорьевского десанта, 12, состоится третий субботник. Концепция все та же - уборка веток, после зимней непогоды. Ждем всех желающих сделать наш город весенним! 

При себе иметь перчатки, удобную одежду, свободное время и творческий потенциал!

Это уже третий субботник в Южном, первый состоялся 10 февраля.

Ждем всех, особенно новичков))

Детальніше...

В Южному вперше вшанують пам'ять жертв голодомору масштабною акцією

golodomor_22.jpg — 24.89 Kб

23 листопада в Україні вшановують пам'ять жертв голодомору. По всій країні пройде акція  «Запали свічку пам’яті». В Южному мітинг-реквієм відбудеться на площі Перемоги. Розпочнеться захід на розі двох головних проспектів міста.

Детальніше...

В Южному розпочинається збір підписів на підтримку будівництва притулку для тварин

koti_15.jpg — 45.55 Kб

Акція на підтримку будівництва притулку для тварин відбудеться в Южному 16 листопада. Представники Спілки захисту тварин спільно з активістами розпочинають збір підписів під зверненням до представників місцевих органів влади. Відбудеться акція на проспекті Леніна. Поставити свій підпис під зверненням зможуть всі охочі.

Детальніше...

Володимир Новацький стурбований падінням народжуваності в Южному – про це і не тільки дивіться у черговому випуску програми «Re:пост – Інтерв`ю».

novackiy_anjns.jpg — 42.56 Kб

«Re:пост» побував в гостях у Володимира Новацького. Міський голова розповів про те, що приватизація КП «Южненська паляниця» не планується. Хоча відзначив, що і досі сумнівається, що зупинивши процеси продажу, він зробив правильно.

Детальніше...

В 18.00 в ДК "Дружба" состоится суперфинал Брейн - ринга

IMG_0065.jpg — 56.36 Kб

Сегодня в 18.00, состоится суперфинальная битва, самых умных – «Кубок ОПЗ» и «Кубок Химика».

В Кубке ОПЗ примут участие 6 команд: «Ника» - ОТК, «Тесла» - ЭЦ, «9-й бит» - ОАСУ, «Когнитивный диссонанс» - ЦПрА, «Эврика» - ЦПО, «Позитив» - ОТК.

В Кубке Химика примут участие все 20 команд, игравшие в 7 -и турах интеллектуальной битвы «Брейн - ринга». 

О результатах игр сообщим позже.  

 
 
Яндекс.Метрика