Re:пост

joomla

Володимир Новацький стурбований падінням народжуваності в Южному – про це і не тільки дивіться у черговому випуску програми «Re:пост – Інтерв`ю».

novackiy_anjns.jpg — 42.56 Kб

«Re:пост» побував в гостях у Володимира Новацького. Міський голова розповів про те, що приватизація КП «Южненська паляниця» не планується. Хоча відзначив, що і досі сумнівається, що зупинивши процеси продажу, він зробив правильно.

Міський голова розповів і про 10 мільйонів гривень, які винне Южне підрядним організаціям за будівельні та ремонтні роботи, які проводилися протягом року. І, не дивлячись на те, що в країні непроста ситуація з бюджетними виплатами, в місті планується велика робота з реконструкції мереж холодного та гарячого водопостачання і багато іншого. Де «відкопали» матеріал і хто погодиться працювати без оплати? – ви побачите вже найближчим часом.

Проте найбільша проблема, вважає Володимир Новацький, - падіння росту народжуваності в місті. Також ви дізнаєтеся: чи планує Володимир Новацький балотуватися на третій термін; як міський голова відреагував на проблему з отруєнням собак; чи слід очікувати на затримку зарплати бюджетникам. Про все це ви дізнаєтеся з програми «Re:пост – Інтерв’ю» в найближчі дні.

 
 
Яндекс.Метрика